LE32M71B czy LE32R82B - potrzebna pomoc

Pawelkam

New member
Witam.
Planowałem zakup LE32M71B ale czytając posty o nowej serii R82B mam dylemat. Różnica w wydatku jest znaczna ok 700PLN więcej za M-kę, ale czy warto?
Wszystkie opinie mile widziane.
Z gory dziękuję.
Pozdrawiam.
Pawel
 

AsghaN

New member
Ja miałem taki sam dylemat, ale zadecydował za mnie los. We Wrocławiu nie mogłem dostać już M71. Weź pod uwagę, że ten model dla Samsunga już jest historią a nowe serie R jak najbardziej są świeżutkie. Obecnie posiadam R82 i jestem w pełni zadowolony za mniejszą kasę :)
 

wilczysko1

New member
Stoję przed podobnym wyborem:lol:
Właściwie na 99% zamówię 32M71B bo od R82 odstrasza mnie błyszcząca
obudowa jak i jej kształt...
Zastanawia mnie jedynie że mało można o M71 poczytać, mam na myśli spostrzeżenia użytkowników...:rolleyes: podobnie nie wiem jak odczytywać przeciągający się brak dostępności tego modelu...:confused:

pozdrawiam
 

kts

New member
Seria M71 gra super, ale niestety trudno ja juz dostac. Seria M86 wchodzi aktualnie.
 

qluk

New member
Slygado, umiesz cztac ze zrozumieniam pisze że chodzi o M71 to po co wciskasz się z nowszym modelem.
 

Slygado

New member
Sorry janek//

qluk napisał:
Slygado, umiesz cztac ze zrozumieniam pisze że chodzi o M71 to po co wciskasz się z nowszym modelem.
Wiesz co, chciałem tylko poradzić w wyborze i podsunąć znacznie lepszy model, a ty do mnie z pretensjami:confused:

Po ki diabeł ty się wciskasz skoro to nie Twój topic :?:

Jak Ty chcesz to kup sobie model wycofany z produkcji i ciesz się zakup, a ludziom daj możliwość poznania nowych modeli, bo być może pytający nawet o nich nie wie :!:


Pozdrawiam.
S.
 
Ostatnia edycja:

paradoks1

New member
GLUK !!

SLYGADO ma rację proponując nowszy model po co ludziom wciskać starocie . Poza tym model jest już wycofany z produkcji. Dopiero czas pokaże czy to marketing czy bubel :D
 

wilczysko1

New member
jak to wycofany z produkcji...? 32M71 ? czekałem na niego prawie miesiąc i wreszcie jest w sprzedaży... tylko że teraz kusi mnie 32M86 i już zgłupiałem...:-? znów mam czekać miesiąc...? ech...
 

Slygado

New member
wilczysko1 napisał:
jak to wycofany z produkcji...? 32M71 ? czekałem na niego prawie miesiąc i wreszcie jest w sprzedaży... tylko że teraz kusi mnie 32M86 i już zgłupiałem...:-? znów mam czekać miesiąc...? ech...
Normalnie. Zastąpił go wspomniany przez Ciebie M86/7, którego zamówiłem i czekam już 3 tygodnie:eek:
 
Do góry