Le32c530

padiuka

New member
Witam,
Czy ten model oddtworzy filmy i muze z pena po USB?? Czy ten model to dobry wybór? większego nie potrzebuje raczej 32cale. W sklepie mi go polecali, ponoć to dobry model z 2010roku:p Pozdrawiam
 

xguciox

New member
O ile dobrze pamiętam to c530 odtwarzają tylko muzę i zdjęcia, natomiast jeżeli chcesz oglądać filmy to tylko od c550.
 

xguciox

New member
C450 to zupełnie inny model tak jak B550. Nie wiem jak pozostałem modele ale ani B530 ani C530 nie odtwarzają filmów przez USB. Oczywiście w obu można ją aktywować w menu serwisowym ale wiąże się to z utratą gwarancji. A co do wypowiedzi kolegi wyżej B650 jest to seria 6 więc o ligę wyżej i nie ma co go porównywać z serią 5 czy 4.
 
Ostatnia edycja:

nocai

New member
C450 to zupełnie inny model tak jak B550. Nie wiem jak pozostałem modele ale ani B530 ani C530 nie odtwarzają filmów przez USB. Oczywiście w obu można ją aktywować w menu serwisowym ale wiąże się to z utratą gwarancji. A co do wypowiedzi kolegi wyżej B650 jest to seria 6 więc o ligę wyżej i nie ma co go porównywać z serią 5 czy 4.


Raczej 2 ligi wyżej :) Porównywać nie ma co, ale do sypialni wystarcza. Napisałeś, że tylko od C550 można odtwarzać filmy, a model z niższej ligi potrafi to również.
 

xguciox

New member
Raczej 2 ligi wyżej :) Porównywać nie ma co, ale do sypialni wystarcza. Napisałeś, że tylko od C550 można odtwarzać filmy, a model z niższej ligi potrafi to również.
Z tego co widziałem to modele z 50 na końcu odtwarzają filmy np c450, b550, c550 czy c650 Te z 30 na końcu to modele z troche niższej półki które mają zachęcać do zakupu niższą ceną w stosunku do modeli z 50 na końcu
 

padiuka

New member
c530 odtwarza filmy bezproblemowo w różnych formatach + napisy. I wcale nie trzeba tego uaktywniać w menu serwisowym. Mam ten tv od miesiąca i jak narazie nie narzekam. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

neaniver

New member
Witam,
najpierw chciałbym napisać jaki telewizor chciałbym kupić:

warunki : pokój raczej ciemny
odległość od ekranu ? 2,5 - 3 m2
jak słońce świeci w pokoju ? strona północna, słońce jest tylko rano, do godziny 11:00
Jak duży jest pokój ? ok 20 m2
jaki masz obecnie telewizor? nie mam, to będzie mój pierwszy:)
jakie programy najczęściej oglądasz? na razie nie chcę kupować kablówki. Telewizor będzie przeznaczony do oglądania filmów. Z programów to coś w stylu Discovery
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczorem
preferowana wielkość telewizora? 40 cali
preferowana marka ? nie mam
czego nie lubisz w telewizorach? brzęczenia
jakie urządzenia będą podłączone ? amplituner Yamaha RX-V461
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? głównie planuję oglądać filmy z dysku zewnętrznego USB
jakimi złączami ? HDMI
jaki masz sygnał ? na razie brak kablówki
ma stać czy wisieć ? wisieć
siedzisz na wprost ? tak

Już prawie zdecydowałem się na Samsunga LE40C530, który jest w Mediaexpert za 1777 zł ale zobaczyłem Sony KDL 40 EX 401 AEP w Mediamarkt za 2099. Obraz w Sony był piękny. Po rozmowie z doradcą działu dowiedziałem się, że telewizory są prawie identyczne, jakość obrazu jest zależny od ustawień. Także już sam nie wiem. Zależy mi na oglądaniu filmów z USB a wiem że Sony sobie z tym nie radzi. Zacząłem się zastanawiać również nad LED.
Przeczytałem artykuł:
Różnice między LCD i LED - Nowe Technologie w INTERIA.PL
i teraz nie wiem już nic:) Może nie ma sensu dopłacać za LED, może lepiej kupić plazmę.

Do co jest dla mnie najważniejsze:
Nie chciałbym aby telewizor brzęczał, musi mieć 40 cali i odtwarzacz filmy z USB.

Proszę o pomoc.
 
Do góry