le32a551 problem

Flaszka

New member
Witam wszystkich, tydzień temu zakupiłem nowy tv czyli samsung le32a551 wiadomo full hd, przedtem miałem lg26lc2r więc różnica powinna być i jest, w samsungu duży kontrast, hd i takie tam, ale zadręcza mnie jedna rzecz, a mianowicie to że jak podłączyłem pod hdmi ps3 lub xboxa 360 i gram w grę, ( kontrast standardowy albo tryb GRA) to kiedy gram i stanę postacią i powoli będę się rozglądał to jak by na przykład trawa łapa w tym momencie ostrość i kolory, a kiedy przestaje się rozglądać to trawa nagle traci lekko te kolory. Może podczas szybkiego grania to jest niezauważalne ale jak bym chciał podziwiać widoki gry i będę się rozglądał czy chodził to trawa albo cienie na ścianach łapią kolory a kiedy przestanę się poruszać te rzeczy tracą jakby kolory. Na moim hd ready lg26lc2r nie miałem podobnych przypadków.
Poradzicie coś panowie ?
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Scrappy

New member
Ustaw na tryb dynamiczny,włącz DNIe+ powinno zadziałać ja w Uncharted czegoś takiego nie zauważyłem.
 

Flaszka

New member
Już wszystko jest w porządku, zrobiłem następujące ustawienia i problem znikł:
- Tryb Dynamiczny
- Włączyć Dnie+
- Podświetlanie 8
- Kontrast 75
- Ostrość 0
Te ustawienia dla tego monitora wg. mnie są wręcz idealne a przy okazji znika problem z pulsacją kolorów na niektórych obiektach w grach. Mimo że ostrość jest ustawiona na 0 to obraz jest idealny.

Pozdrawiam
 
Do góry