le19r71 w/b

coiler

New member
Witam szukam informacji na temat ww telewizora/monitora , nie znalazłem nic niestety :( Ma ktoś może już taki tv, jeśli tak to prosiłbym o jakiąś recenzje i co on potrafi, przewidywany cel zakupu to współpraca z PS3 lub X360. Z góry dzięki za info.
 

qluk

New member
Posiadam takowy juz parę dni i musze napisać popierwsze, że nie wime do końca czy on działa aktualnie w natywnej rozdzielczości ( 1440x900 ). Odrazu sprostuję dlaczego, uzywam Linux'a i mam problemy z utworzneiem ModeLine dla serwera X.org, na razie działa modeline dla jednego z notebook'ów Dell'a. No i efekt jest taki w GDM mam coś ala frame buffor większej rozdzielczości ( ekran "wyższy" i się przesówa w górę lub w dół ), ale po włączeniu MW jest juz normalnie. Choć widać dziwne półtony w poziomie ( troche jak skalowanie, na OSD nie ma tego efektu ) - cóż będę musiał u sąsiada na Windowsie przetestować.
Jakość obrazu i kolorów bardzo dobra, choć fabryczne sutawienia raczej nijakie. Podczas grania ( PSX;PC - Q1, Q3 ) nie widać smużenia podobnie jak podczas oglądania filmów. Kupiłem wersje czarną gdyż nie wyglądała tak "monitorowato" jak biała - choć to jest jego główne przeznaczenie.
Obraz w 800x600, 1280x1024 i 1024x768 ładny i czytelny.
Mam aktualnie jeszcze mały problem z sygnałem z UPC, po podłaczeniu kabla czarny jakoś tak migocze - jakby nagle byl wyświetlany <30Hz; na innych kolorach nie widać tego. Ale to też zoztanie zwerfikowane przy testowaniu u znajomego.
OSD, ma pewne niedociągniecia, pomijając skromność, a mianowicie 'krok' w ustawieniach w ok 80% procentach skali jest o 2, ale co jakiś czas zmienia się o 1.

Osobiście jestem zadowlony z zakupu, choć rozważałem też zrobienei stanowiska w dual-display. Ale wygrał nietuzinkowy design r71.

BTW: ja zapłaciłem za niego 1599.

=====
P.S. Jeśli ktoś używa widescreenów pod linuksem to prosze o podanie swoich modelin'ow z konfiguracji, chodzi mi o rozdzielczość 1440x900 i na jakiej grafice i steronikach.
 

TasMan83eko

New member
Le19r71b

Witam, jakiś czas temu zakupiłem ten model, i mam problem z uzyskaniem rozdzielczośći natywnej po podłaczeniu do komputera poprzez złącze DVI. Próbowałem na 2 kartach graficznych: Asus 6600 GT oraz GF 4200 Ti. Próbowałem ustawiać niestandardowe rozdzielczości w sterownikach jak i za pomocą programu Power Strip ale wszystko na darmo. Czy ktos możę spotkał się z takim problemem i wie jak go rozwiązać?
 
Do góry