Le-40a856 & Le-40b650

chylo

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Mam zamiar kupić jeden z w.w modeli,który byście polecili?

Na forum przeczytałem że na niekorzyść 40A856 jest duże zużycie energii około 240W w porównaniu do 40B650 który zużywa 130W.
40A856 szybko rysująca się obudowa i jakieś"sreberka"na panelu przednim.
Który z tych jest bardziej zaawansowany multimedialnie,czy są jakieś znaczące różnice oprócz wymiarów między tymi LCD

Bardzo proszę o wasze sugestie i porady.
 

vvlad

New member

Witam,

Również interesuję się kupnem


LE40B650
Jakieś opinie związane z nim? Czy może kupić coś innego (mile widziane propozycje).

Do tego jakieś kino domowe, poleci ktoś coś? (najlepiej blueray + nagłosnienie). Całość max 10tys złotych.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 

piceer

New member
witam ja tez interesuje sie kupnem tego lcd, tylko chyba jeszcze na jego temat nie ma nikt nic do powiedzenia bo moze jest za nowy ?
 

GOORU666

New member
:)

zakupiłem dziś LE40B651 od 650 ruzni sie tylko kolorystyką obudowy wybór zależy od tego co chemy miec w pokoju... Ciekawe tylko że Samsung nie wspomina na stronie o fakcie żeby działał Wireles trzeba dokupić modół... TV super ale co dalej mam analogowy UPC i dumam co dobrać aby oglądać TV w o lepszych parametrach. jakieś propozycje?
 

Lord Damon

New member
GOORU666 napisał:
zakupiłem dziś LE40B651 od 650 ruzni sie tylko kolorystyką obudowy wybór zależy od tego co chemy miec w pokoju... Ciekawe tylko że Samsung nie wspomina na stronie o fakcie żeby działał Wireles trzeba dokupić modół... TV super ale co dalej mam analogowy UPC i dumam co dobrać aby oglądać TV w o lepszych parametrach. jakieś propozycje?

wspomina w instrukcji :)
 

Hazer8

New member
SAMSUNG LE-40A856
Niedawno zakupiłem ten model i Xboxa do niego:
1. Sygnał tv im dalej od ekranu tym lepszy
2. Super wgrany soft wkladam pendriva z filmami, muzyka i zdjeciami mieli wszystko po kolei bez zadnych aktualizaccji
3. co do sygnalu cyfrowego nie wiem bo nie mialem okazji jeszcze testowac
4. Full HD równiez bo niemam z czego go odpalic
5. Obraz z konsoli żyleta gry które podobno "pisane" sa pod HD odsłaniaja swoje prawdziwe oblicze :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy HD będzie extra - poza naturalną paletą barw , i efektem haloo.
W SD - bardzo ważna odległość od ekranu - np. przy tvp1 i mecz piłki nożnej to rozpacz !
 

rudy

New member
Naturalna paleta barw ,to jest wada,czy zaleta tego tv?Bo rozumiem,że efekt haloo to wada.
 
Do góry