LCD32 -do 2500zł- prosze o pomoc

theo

New member
zamierzam sie do kupna ale po przewertowaniu forum jestem w rozsypce


pokoj mam 4,4x3,2 -na mniejszej stronie mam duzy balkon

telewizor chce postawic na dlugiej scianie jakies 2,5m od kanapy
mam kablowke a potem jakis zestawik kina chcialbym dokupic

zastanawiam sie nad
philps 32PFL5322
LG 32LC52
-lub wy cos macie godnego polecenia

w makro wywalili jakis FUNAI D3207 ZA 1800 zł- ciekawe co to
oraz plazme philpsa 42 cale 42pfp5332 za 3100zł (jakies opinie)

Tak wiec prosze o pomoc w wyborze
 

qura12

Member
Bez reklam
ja proponuje kupic szajcunga le32r82b naprawde warto kontrast 8000:1 masa mozliwości ustawień obrazu 3xhdmi a cena ok. 2700 w max24.pl
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp ma lepsze skalowanie obrazu w SD , co daje obraz czysty i wyraźny , dodatkowo zachowane są lepsze proporcje. Jeszcze jedno - obraz nie jest cukierkowy w Sharpie.
 

Konrado

New member
LCD 32 do kablówki (UPC)?

Witam.
Na wstepie sie przywitam gdyż to mój pierwszy post.

Od dłuższego czasu śledze to forum gdzyż zamierzam kupić na święta LCD 32 cale. Mam już pewien typ lecz chciałbym jeszcze co zaproponujecie.

Odległość telewizora od kanapy to około 2-2,5 metra i będzie oglądana głównie kablówka (UPC). Na jakie modele warto zwrócić uwage?

Pozdrawiam
 

mobyk

New member
Witam
Mam małe pojecie o LCD ale czy LG 32LC52 i Samsung S81B nie mają lepszych parametrów od waszego promowanego Sharp LC-32WD1E (LG 500cd/m2-5000:1 - : 5 ms & Samsung 500 cd/m2 -7000:1- 8 ms & Sharp 450 cd/m2 -3000 :1 - : 6 ms ) dlaczego polecacie Sharp LC-32WD1E czy jest lepszy od wyżej wymienionych ?
POZDROWIENIA
 

adam33

New member
tez widzialem ten FUNAI D3207 ciekawy jestem dlaczego ma tak niska cene?
parametry na pierwszy rzut oka znosne - wzgledem ceny owkors 1800 zl - 32 cale

ja tylko widzialem w markecie ustawiony w zgrzewke kartonow z napisem promocja


widzial ten telewizor ktos wlaczony?
 

T.Novi

New member
:eek:k:
Kupiłem w promocji FUNAI LC5-D32BB był przed świętami jeszcze tańszy i jestem z niego bardzo zadowolony, nie pierwszy produkt tej firmy kiedyś przez przypadek kupiłem video, katowane przez dzieciaki dzień i noc pierwszą usterkę (drobną) miało po 7 latach wytrzymało 10 lat!!!
Dlaczego mam płacić za markę albo kupować telewizor z takimi parametrami któryc w polskiej telewizji nie będzie za sto lat?

POLECAM
 
Do góry