LCD z tunerem DVB-S

Alcatraz

New member
Witam

Ostatnio na rynku pojawiło się kilka telewizorów, które posiadają wbudowany tuner telewizji satelitarnej. Są to jednak głównie plazmy. Czy wśród lcd występuje wiele takich modeli? Mam na myśli sprzęt, który współpracuje z kartami Cyfry+ lub Polsatu, bez problemów i łamigłówek;) Co moglibyście polecić z doświadczenia (lub ze słyszenia)?
 

Archie

New member
tak jest taki LCD. Na pewno modele Sony z serii Z (40, 46 Z 5800) mają na pokładzie oprócz MPEG4 także tuner DVB S2
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Archie napisał:
tak jest taki LCD. Na pewno modele Sony z serii Z (40, 46 Z 5800) mają na pokładzie oprócz MPEG4 także tuner DVB S2

Te telewizory posiadają tuner DVB-S,ale na razie nie są dostępne w Polsce.
Z dostępnych obecnie telewizorów z wbudowanym tunerem DVB-S są serie modeli V 10 i G15 firm Panasonic,i wiem że na tych telewizorach można oglądać w.w. platformy cyfrowe.
 

zibi079

New member
Są też lg np. 375s -tyle że 50Hz dalej, lg lw/lv570s i jest jeszcze jeden lg ale nie pamietam modelu pozatym philips i sharp z tym że jak dobrze poszukasz na tym i innych forach tunery w dvb-s/s2 w tv diałają różnie sam ma sharpa lc46lu824e ale jeszcze nie testowałem jego działania cały czas rozważam osobny tuner.
 
Do góry