LCD z podświetleniem LED, do 42", do 3500 zł

Seeu

New member
Witam.
Wiem, że takich tematów było sporo, ale jestem w kropce.

Szukam jakiegoś LCD'ka (z podświetleniem LED), do 42" i do 3500 zł.

Przede wszystkim filmy HD, obraz z kompa i konsoli. Kino domowe do tego oczywiście będzie...

Jestem bardzo zainteresowany LG 42SL9500, ale to przede wszystkim z powodu designu... gdybym miał podświetlenie Full LED i nie byłoby kilku negatywnych opinii na temat odbijających się jak w lustrze przedmiotów itd., już pewnie bym go kupił.
Jeżeli zaprzeczycie efekt odbicia i dacie mi do zrozumienia, że nie zauważę różnicy między LED, a Full LED, to pewnie na niego się zdecyduję, ale znając życie będzie odwrotnie.

Co więc byście mi doradzili? Sony odpada, wszystko co mam z Sony'ego się psuje, niestety.


odległość od ekranu : 3,5-4 metry
jak słońce świeci w pokoju : okno na zachód
jaki masz obecnie telewizor : 46 cali
jakie programy najczęściej oglądasz : sport, filmy, naukowe
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem : wieczorem
preferowana wielkość telewizora : 40-42 cali
preferowana marka : LG
czego nie lubisz w telewizorach : zamazanego obrazu, śnieżenia
jakie urządzenia będą podłączone : DVD, XBOX 360/PS3, BluRay, laptop, amplituner, dekoder
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń : 80% telewizja, 20% inne (z drugiej strony... dużo filmów HD z odtwarzacza BD)
jakimi złączami : HDMI
jaki masz sygnał : Polsat
ile programów HD : kilka...
ma stać czy wisieć : wisieć
jaka klasa cenowa : <3500 zł
 
Ostatnia edycja:

Kampaj

New member
Bez reklam
Toshiba 40SL733. Bardzo dobra ostrość(120Hz z tworzeniem nowych klatek), 1mld kolorów, DLNA, automatyczne wyciszanie reklam i świetnew jakość SD.
Dźwięk o niebo lepszy niż w LG i Samsungach, bo TV ma 5cm na grubość i mocna equalizery ONKYO.
 
Do góry