LCD wg ponizszego przepisu - jest taki?

dominikm

New member
Mam w najblizszych planach zakup LCD. Czekalem na ten moment dosc dlugo - wejscie platformy ITI przewazylo sprawe.

Chcialbym kupic TV o nastepujacych parametrach: 42-52", 1080p, zakup w najtanszym miejscu - czyli Allegro, cena: do 10 tys. Czy to jest mozliwe w tej chwili, czy trzeba poczekac? Jakie modele? Co polecacie?
 

jarwisz

New member
Bez reklam
dominikm napisał:
Mam w najblizszych planach zakup LCD. Czekalem na ten moment dosc dlugo - wejscie platformy ITI przewazylo sprawe.

Chcialbym kupic TV o nastepujacych parametrach: 42-52", 1080p, zakup w najtanszym miejscu - czyli Allegro, cena: do 10 tys. Czy to jest mozliwe w tej chwili, czy trzeba poczekac? Jakie modele? Co polecacie?
jak chcesz kupić na allegro - to -
wpisujesz w wyszukiwarce allegro
cena do 10000zł
rozmiar - od 42"
i patrzysz co Ci wyskoczy -
teraz wchodzisz na poszczególne modele i patrzysz na ich specyfikację /najtrudniej będzie z 1080p/

ps
chyba Toshiba 42WLG66 za 9500zł /full HD/ podpada pod twe kryterium - tylko co to za sprzęt ?
rada - spieruj swe pytanie do speca /kiki/


pozd
 
Ostatnia edycja:

hernu

New member
dominikm napisał:
Chcialbym kupic TV o nastepujacych parametrach: 42-52", 1080p, zakup w najtanszym miejscu - czyli Allegro, cena: do 10 tys. Czy to jest mozliwe w tej chwili, czy trzeba poczekac? Jakie modele? Co polecacie?
Ja też planuję zakup tv o takich samych parametrach (50", 1080p) i uważam, że warto jeszcze trochę poczekać - na krytykę ze stony niecierpliwych ("jeśli będę czekał na spadek ceny, to potem pojawi się nowy, lepszy model i ... znowu będę czekał na spadek ceny) odpowiadam: po targach IFA w Berlinie pojawi się mnóstwo nowości i z tego co przeczytałem w internecie - ceny mogą być rewelacyjne!
Wydaje mi się, że wreszcie są tv, które spełniają moje wymagania (brak smużenia, głęboka czerń, 1080p, cena), konkretnie lcd firmy Sharp, model AQUOS LC-46XD1E i AQUOS LC-52XD1E. Wszędzie zachwyty nad jakością obrazu i...nad ceną (z tego co znalazłem na sąsiednim forum)
http://**********.com/index.php?showtopic=1792&st=20
Oficjalne ceny Sharpa to 4499 euro za 52" i 3499 euro za 46", a nieoficjalne (podaję za w/w forum) ok. 16000 pln za 52" i 12000 pln za 46". Jeżeli te ceny się sprawdzą, to na Allegro model 46" może pojawić się za ok. 10 tys.
Nigdy jeszcze stosunek jakości do ceny nie był tak korzystny, więc proponuję poczekać, aż Sharp wprowadzi te tv do sklepów, potem czekamy na testy, a potem - trzeba kupować :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Dziś królują wielkie ekrany.
Co do LCD Sharpa XD1 - to tylko zachwyty na targach w Berlinie co do jakosci . W Niemczech w sprzedaży - zaraz po targach.
Jeśli to ma być 52" LCD i 1920x 1080. To Sharp toruje ostro rynek.
Wystarczy że będą zpowiadane ceny.
Wystarczy.
Do 50" full HD liczyc sie bedą
JVC 46 "
Sony 52 x 2000
JVC 56 HD ILA

Jesli to ma być Full Hd - to wystarczy poczekać.

Ale do konfrontacji uzyłbym bezapelacyjnie 50" Pioneera.
Widząc przed sobą możesz wybierać z czystym sumieniem.
pozdrawiam
 

hernu

New member
kiki napisał:
Do 50" full HD liczyc sie bedą
JVC 46 "
Sony 52 x 2000
JVC 56 HD ILA

Jeśli chodzi o Sony, to liczyć się będzie teraz chyba KDL-52x2500 z układem poprawiającym obraz we wszystkich rozdzielczościach (wersja 2.5). Ciekawe w jakiej cenie w Polsce?

kiki napisał:
Ale do konfrontacji uzyłbym bezapelacyjnie 50" Pioneera.
Widząc przed sobą możesz wybierać z czystym sumieniem.

Czytałem test Pioneera PDP-5000EX na tym forum i opinię człowieka z forum **********.com, który u Kiki`ego ten sprzęt oglądał - same najwyższe możliwe oceny. Z chęcią brałbym ten model pod uwagę, gdyby nie CENA (inaczej się tego wyrazu nie da napisać), toż to 33 tys. pln
Trzeba poczekać, aż Pioneerowi wyrośnie konkurencja na rynku 50" plazm full HD i cena spadnie poniżej 20 tys.
 

Dara

New member
Wystarczy troszke cierpliwie poczekać, ale jest plazma full HD za mniej niż 10.000zł są to plazmy 47 czy 46 cali firmy OZIZO ale nie wiem czy dostać to można w Polsce. Patrzyłem na Allegro ale tam nie ma tego TV może gdzieś na niemieckim e-bay'u się znajdzie jak coś to dam znać.
Pozdrawiam.
Ps. znalazłem coś takiego full HD na matrycy samsunga
http://cgi.ebay.de/MAQMA-42-PLASMA-...4QQihZ001QQcategoryZ11073QQrdZ1QQcmdZViewItem
lub takiego LG
http://cgi.ebay.de/LG-42-PLASMA-42P...1QQihZ010QQcategoryZ66186QQrdZ1QQcmdZViewItem
Lub taka 50'
http://cgi.ebay.de/MAQMA-50-PLASMA-...8QQihZ001QQcategoryZ66190QQrdZ1QQcmdZViewItem
 
Ostatnia edycja:
Do góry