lcd sony klv-v40a10 bravia ???

raq

New member
Samsung HD-945 jak to jest???

Witam

Proszę o opinię na temat telewizora LCD SONY KLV-V40A10 BRAVIA.

Interesuje mnie również jak będzie współpracował z zestawem kina domowego PANASONIC SC-HT 37R oraz z CYFRĄ+.

Odległość od telewizora będzie wynosić od 3 do 3.5 metra.

Z góry dziękuje za pomoc
Raq
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
z Cyfrą plus i kinem z podanej odległości . Sony Bravia współpracuje bardzo dobrze . A warunki są takie że musisz być zadowolony z jakości. Znakomity wygląd , super materiał -powoduje że nalezy on do ścisłej czołówki światowej.
Za kilka dni dotrze następca v 40 A 11 .Jedyny problem trzeba wypełnić oświadczenie Sony ,że nie ma się zastrzeżeń - mimo braku polskich znaków w telegazecie oraz baku polskiego menu.
pozdrawiam
 

gabor

New member
Pomocy - skołowany wyborem

Witam. Kiki masz chyba bardzo dobry sklep /sklepy?/ ze sprzętem RTV, więc czemu powtarzasz za pewnym pismem które stara się być wyrocznią w ocenie i testach sprzętu że telewizor Sony KLV-V32A10 ma poważny minus bo brak mu polskiego menu. Czy oni testowali telewizor z prywatnego importu? U mnie był ten model, a teraz jest /już na stałe/ KLV-S40A10 i w obydwu jest wszystko po polsku!!! A kupiłem go w oficjalnej sieci dystrybucji Sony /oczywiście nie w supermarkecie /. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nigdzie tak nie napisałem .
I nie taka jest tego intencja. Sony seria A 11 - przy tych samych środkach finansowych to znacznie lepsza propozycja - niż model dotychczasowy.
Chodzi o to ,że sprytne osoby chcą wykorzystać rozbieżności prawa.
Telewizor bez menu polskiego - ma wiele zalet.
A tuner DVBt- już wkrótce nabierze dużego znaczenia.
Sony seria V gra znakomicie.
pozdrawiam
 

JACEK2

New member
Su-pw2

Czy ktos wie czym mozna zastapic ten uchwyt do montazu nasciennego TV Sony ??
Oryginalny kosztuje ponad 2200 zl :sad:
 

gabor

New member
Uchwyt

Witam. Do Sony klv-s40a10 kupiłem w sklepie Sony uchwyt TWM-1, który doskonale się sprawdził. Kosztował dokładnie 500 zł. Pozdrawiam.
 

kristoferson

New member
Czesc jacek nie wiem czy to ci duzo pomoze ale ja juz przeszlo 15 lat kupuje sprzet SONEGO i musze powiedziec ze jestem vol zadowolony najnowszy nabytek to przedparu miesiecy KLV-40A10E JEST SUPER narazie mam normalnego humaxa ale juz pokazuja sie HDTV skrzyneczki to dopiero bedzie klasa teraz mam cyfre i premiere wiekszosc programow lepszej jakosci no wiadomo jeszcze niemieckie ale mam nadzieje ze i polska bedzie dazyc do tego jak najszybciej z utensknieniem czekam na te chwile kino domowe tez firmy SONY w polaczeniu z DVD kino juz mam w domu tylko prazona kukurydza i dobry drink no oczewiscie jeszcze dobry film pozdrowko Krzysztof
 

ArturKania

New member
gabor napisał:
Witam. Kiki masz chyba bardzo dobry sklep /sklepy?/ ze sprzętem RTV, więc czemu powtarzasz za pewnym pismem które stara się być wyrocznią w ocenie i testach sprzętu że telewizor Sony KLV-V32A10 ma poważny minus bo brak mu polskiego menu. Czy oni testowali telewizor z prywatnego importu? U mnie był ten model, a teraz jest /już na stałe/ KLV-S40A10 i w obydwu jest wszystko po polsku!!! A kupiłem go w oficjalnej sieci dystrybucji Sony /oczywiście nie w supermarkecie /. Pozdrawiam.

Tak Ci się napisało ,że nie kupowany w supermarkecie czy to ma jakieś znaczenie ???? Do tych MediaMarktów itp . mogą iść gorsze egzemplarze ???
 

gabor

New member
Nie, niekoniecznie gorsze, to miało oznaczać, że na pewno nie przepłaciłem. No cóż, ceny zdecydowanej większości towarów w MM czy innych tego typu sieciach są bardzo wysokie. Częst sprawę ratuje polowanie na promocje, ale nie zawsze ta cena jest taka atrakcyjna jakby się wydawało. Zanim coś kupimy należy poprostu sprawdzić, za ile dany towar da się kupić. A rolę internetu w tym przypadku trudno przecenić. Mamy przecież wiele porównywarek cen, wystarczy wpisać interesujący nas towar i za moment mamy wynik i odpowiedż, kupić czy nie.
 

JACEK2

New member
gabor napisał:
Witam. Do Sony klv-s40a10 kupiłem w sklepie Sony uchwyt TWM-1, który doskonale się sprawdził. Kosztował dokładnie 500 zł. Pozdrawiam.
Ja tez znalazlem !:)
Pisza , ze to uniwersalny uchwyt ....http://www.ergotron.fr/fr/fr/products/wm/direct/default.asp#tab
cadrebbg_gris.gif
 
Do góry