LCD SHARP 37 X20E vs SONY KDL 40W2000

kane1974

New member
Witam. Chciałem prosić o pomoc w wyborze tych dwóch odbiorników.
LCD głównie będzie służył do oglądnia kablówka narazie sygnał analogowy , DVD,grania na PS3.Dziękuje z góry za pomoc.
 

gruby_ck

New member
ten model sony odpada w przedbiegach, ja zastanawiałem się nawte między w3000 a sharpem i wybór padł na 42x20
rewelacja, polecam naprawdę
 

czago

Banned
Wybierałeś pomiędzy Sony W3000 i Sharpem X20E i wybrałeś tego Sharpa??? :roll:
Przyznam, że dla mnie to dość oryginalny wybór, ale świadczy o tym, że każdy powinien wybierać według własnego gustu.
 

apples

New member
Wybrałem akurat W3000.
1.Sony miał żywsze kolory, nie wiem czy to tylko kwestia ustawień ale w
każdym sklepie którym byłem miał lepsze od Sharpa.
2. Wygląd - porządna obudowa i młotkowy kolor.
3. Przyzwyczajenie do firmy (sprzętu) z ktorą nigdy nie miałem problemów.

Moim zdaniem to rzecz gustu jaki kupisz bo i tak niczym więcej nie bedzie sie różnił od innych marek. Każdy ma swoje wady i zalety, nie ma idealnego telewizora. Nawet te droższe ze 100Hz z moich obserwacji też smuża (może mniej), ale smużą np. Sharp LC-XL2E, Samsung LE-46F86BD (te akurat oglądałem). Więc kieruj się tylko swoja intuicją i kup to co się tobie podoba a napewno bedziesz zadowolony. Chyba ze chcesz byc zadowolony bo tak wypada to posluchaj innych na tym forum, zamow prezentacje w domu i bedziesz mial TV jakie sie podoba innym a nie akurat moze Tobie. :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Problem w technologii LCD, jest taki że przejaskrawiają kolory i mają tendencje do przesycania, ale chodzi oto co dla danego użytkownika jest odpowiednie, ciekawią mnie jednak aż tak skrajne opinie wśród użytkowników, jeden wybiera model .... najbardziej naturalne, stonowane kolory a inny wybiera ten sam model ponieważ ma kolory żywsze od konkurencji. Sam się nie przekonasz to możesz potem żałować.
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
apples napisał:
Wybrałem akurat W3000.
Sony miał żywsze kolory, nie wiem czy to tylko kwestia ustawień ale w
każdym sklepie którym byłem miał lepsze od Sharpa
no właśnie - z tego powodu sąsiad wybrał X20E, choć początkowo myslał o W3000 (jest zagorzałym fanatykiem Sony), jednak woli kolory bardziej naturalne, co mnie nie dziwi - jest artystą grafikiem komputerowym

ja nie jestem artystą, przynajmniej nie w zadnej dziedzinie wizualnej :), ale też wolę kolory bardziej stonowane-naturalne, niż plastikowe-krzyczące :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to trudne pytanie - bo nie podałeś żadnych warunków ani wymagań?
Napisz więcej o warunkach będzie łatwiej.
 

czago

Banned
Hoodzielec napisał:
no właśnie - z tego powodu sąsiad wybrał X20E, choć początkowo myslał o W3000 (jest zagorzałym fanatykiem Sony), jednak woli kolory bardziej naturalne, co mnie nie dziwi - jest artystą grafikiem komputerowym

ja nie jestem artystą, przynajmniej nie w zadnej dziedzinie wizualnej :), ale też wolę kolory bardziej stonowane-naturalne, niż plastikowe-krzyczące :p

Jak widać co osoba to inne zdanie.
To raczej Sony przypisuje się naturalność barw - także wśród profesjonalistów. A modele W3000 i X3500 są pod tym względem wybitne.
 
Do góry