Lcd Samsung Le 37m87 B

misiosl

New member
Witam. Mam zamiar kupić sobie ten telewizor, czy warto i czy może ktoś ma taki model to jak mu się sprawuje (mam zamiar podłączyć do niego cyfre + hd i lapka). Z góry dziękuje za opinie.
 

mizarialkor

New member
misiosl napisał:
Witam. Mam zamiar kupić sobie ten telewizor, czy warto i czy może ktoś ma taki model to jak mu się sprawuje (mam zamiar podłączyć do niego cyfre + hd i lapka). Z góry dziękuje za opinie.

Witam
Wygląda na to że ten tv to Yeti wśród telewizorów, ja też szukam czegoś konkretnego na jego temat i niestety niewiele znalazłem. Dołączam się do prośby - może ktoś kto go ma odpowie mi na kilka pytań:
-czy smużenie jest bardzo uciązliwe ? piłka nozna :)
-jaki jest pobór prądu (skrzywienie ekologiczne ;)
- panel - nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji na temat tego konkretnego 37" panelu .

Przeszukiwałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi - owszem są ale na temat większych modeli. Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi.
 

misiosl

New member
mizarialkor napisał:
Witam
Wygląda na to że ten tv to Yeti wśród telewizorów, ja też szukam czegoś konkretnego na jego temat i niestety niewiele znalazłem. Dołączam się do prośby - może ktoś kto go ma odpowie mi na kilka pytań:
-czy smużenie jest bardzo uciązliwe ? piłka nozna :)
-jaki jest pobór prądu (skrzywienie ekologiczne ;)
- panel - nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji na temat tego konkretnego 37" panelu .

Przeszukiwałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi - owszem są ale na temat większych modeli. Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi.
Ja mam takie informacje:
Telewizor LCD 37\"
Format 16:9
Panel Super Clear
Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
Stopa jasności 550 cd/m2
Stopa kontrastu 8,000:1
Paleta barw 100% PAL
Funkcja Movie Plus - redukcja efektu smużenia
Wide Color Enhancer
Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°
Tryb Game Mode (dynamiczne obrazy stosowane w grach komputerowych)
Technologia DNIe (Digital Natural Image engine)
System dźwięku SRS TruSurround XT
Moc akustyczna 2 x 10 W
PIP (1 Tuner)
Telegazeta 1,000 stron
iDTV
Złącza: HDMI (1,3) x3 (jedno złącze HDMI-CEC), SCART x2, Component x1
Złącza: słuchawkowe x1,S-Video x1, PC D-sub x1
Obrotowa podstawa
Menu ekranowe w języku polskim
Kompatybilność z automatycznym wieszakiem (Auto Wallmount)
 
Do góry