LCD Philips 37PF9731 a PS3

Molu

New member
Witam forumowiczów, Czy ktoś z Was ma doświadczenie z używania konsoli PS3 razem z LCD Phila 37PF9731. Zamierzam nabyć tą konsolę i podłączyc ja po HDMI 2 do TV? Jakie macie wrażenia z użytkowania? Jakie ustawienia obrazu są najbardziej optymalne - Pozdro
 

pysio78

New member
Może nie mam aż takiego wysokiego modelu ale posiadam 32PF7332 i mam podłączone PS3 do HDMI (wejście nr 2) Jak dla mnie obraz w hd rewelacja. Oczywiście nie wiem jak jesteś uczulony na jakieś rozmycia itd. Dla mnie są one nie widoczne i tv z PS3 współpracuje super. Co do ustawień obrazu to nie kombinuje i dałem auto w TV. Ewentualnie czasem ustawiam kontrast na 100% (a co będę sobie żałował)
Gdy przyszedł kumpel do mnie i zobaczył Ratcheta czy DRAKES FORTUNE to dostał ślinotoku. Śmiem twierdzić, że u Ciebie będzie nawet lepiej(cóż masz lepszy TV)
Pozdro
 

Leszczu

New member
Pierwsze moje testy nowej PS3 były wlaśnie u kolegi na Philipsie neiwiem jaki to model ale nie full obraz rewelacja w grach nie miałem zadnego smuzenia nic pozniej nadszedł czas na Koncert TOTO i znowu super .
Niewiem jaki on ma model ale obraz ma extra na PS3 .
 

Tomasson225

New member
Widziałem ten TV u kolegi w akcji ze zwykłą kablówkąi rewelacja. Bardzo ładne kolory i kąty. Niestety on nie ma PS3 więc nie bardzo mogliśmy przetestować :/ Ale może kiedyś :D
 
Do góry