LCD Philips 37PF5320/10

shat

New member
Witam serdecznie

Mam pytanko, czy moze juz ktos z Was widzial "w akcji" LCD Philips 37PF5320/10...? Jak on wyglada wzgledem konkurencji tj. JVC LT-37S60 czy PANASONIC TH37PV500...? :?

PZDR...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
philips - jak zawsze na wysokim pułapie.

Nie widziałem wszystkich złącz w tym modelu, srebrna obudowa
http://www.eprice.it/product.pasp?txtProductID=680624(EPR_Base)

Patrzenie na targach tylko na modele Philipsa nic nie wniosło. Tam zawsze wszystko chodzi dobrze.
Z jaką cena się spotkałeś , bo widziałem różne ceny w necie.

O wyborze czy plazma czy LCD przy tej samej wielkości decyduje wiele innych aspektów.
Wiec ważne są Twoje oczekiwania
Musisz dać więcej danych .
Na co liczysz, ile czego będziesz oglądał itd...
pozdrawiam
 

shat

New member
Witam

W odpowiedzi... Cene moge miec na niego bardzo dobra 6400pln

Tylko jeszcze chwile trzeba poczekac gdyz nie dostepny w sprzedazy...

Co do oczekiwan to cyfra+, dvd, hdtv, pc, ps3 (caly komplet)

2,5-3 metry od wizji

max. kwota 8500

PZDR
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wiem już że cenę masz extra.
37" 7320 - niedostepny w Polsce - jeszcze.
Bedzie drozszy bo - 32" ten model to koszt 6700 zł
do 8500 zł - sprawdź w extra promocji JVC 37 s 60 - 8499 zł
Na dniach ma wejść nowy model Sharpa 37 p 70 też w cenie 8499 zł.
pozdrawiam
 

shat

New member
No i jest - JVC 32S60

Dziekuje za info

Cena Philipsa atrakcyjna gdyz znajomy pracuje w Philips i ma 20% discount na produkty. Pytanie tylko jak on wyglada wzgledm konkurencji (firma nie jest dla mnie wazna tylko specyfikacja i jakosc odbioru). Nigdzie nie znalazlem Sharp'a o takim symbolu... Co mozesz mi napisac o jego specyfikacji. I porownanie do JVC 37". Jak nie uda sie uklad z kumplem z Philips'em napewno "Olsztyn" przyjedzie do mnie na sciane... :)

Pozdrowienia
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Hmmm ale 20% od jakiej kwoty bo to znacząca różnica. Jeżeli chodzi o 37" LCD to chwilę poczekaj powinny siępojawić te modele o których kiki pisze.
 

shat

New member
Hello

20% discount od sugerowanej na dzien dzisiejszy ceny detalicznej tj. 7999 pln (wg. info Philips) + plus oczywiscie Johny Walker dla znajomego za pomoc... :)

S.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JVC s 60 - po wielu godzinach testow wreszcie się odezwal.
robi wrażenie z każdego sygnalu - dvd ,hdtv, pal z cyfry , pal ze zwyklej anteny.
Klient byl oczarowany - chociaż nawet odległość nie była przepisowa - od 1m do 2,5 metra /ciągle łaziliśmy/ .
Stwierdzenie - niewiele telewizorów 36 CRT chodzi tak dobrze jak ten LCD - od człowieka który odwiedził trochę sklepów w całej Polsce /MM/ , to komplement. Ale Sharp też chodził wspaniale . JVC wybrał klient ze względu na design i możliwości.
Ale mimo kilku godzin spedzonych przy testach , zażyczyl sobie jeszcze pokaz w domu obydwu ekranów.
pozdrawiam
 

Airmike

New member
Chyba Ga7

@kiki

Wspomniałeś o nowym modelu sharpa 37p70.....nic o nim w sieci nie znajduję..czym się będzie różnić od serii p50 ?

pzdr.
Airmike
 

ela

New member
Co ciekawe nowy model Sharp LC37P70E ma gorszy czas reakcji od P50 nie wiem dlaczego Sharp robi gorszy model nowszy od starszego ?

Pozdrawiam
 
Do góry