LCD ok. 40 za 8k

lukjel

New member
Powszechny problem. Poniewaz jednak mamy duzy postep w tej dziedzinie, moze pojawia sie jakies nowe glosy.
Szukam LCD dla siebie (i dla rodziny oczywiscie :) ). Mysle o 40"-42". Mam do wydania ok. 8000 (ale jezeli da sie mniej...). Podlaczac bede: DVD (to najczesciej), UPC (mocny sygnal) - moze pozniej C+ lub ITI jak wejdzie (podobno od wrzesnia i ma byc w podwyzszonej rozdzielczosci... - cokolwiek to znaczy), czasem kamere i moze kiedys jakas konsole. Ogladam glownie filmy (sport - nie). Odleglosc - ok 3-4m. rodzinka na dosyc duzych katach (chcialbym tez cos widziec pod wiekszym katem, gdy jestem w kuchni i robie drinki :) ). Nie wiem czy to nie przesada, ale chcialbym miec 2 HDMI (generalnie draznia mnie lacza analogowe i chcialbym uzywac tylko cyfrowych) - na jednym DVD + HDD (to tez bede chcial kupic), na drugim konsola lub dekoder...

Do tej pory bralem pod uwage:
JVC LT 40 S 70
SONY 40 V 2000 (to nowy pomysl)
LG 42 LC 2R lub LB 2R (jezeli nie pomylilem numerkow przy R) - LC podoba sie bardziej mojej zonie.

A jeszcze jedno - w pokoju mam duzo (duzych) okien, ale na polnoc, polnocny wschod i polnocny zachod - wiec jest dosyc jasno, ale brak bezposredniego slonca na ekran...

Czekam na opinie.
 
Do góry