LCD na ścianie- jak przygotować ściane :)

yanky

New member
TV a sprawa kominka

Witajcie, chciałbym "powiesić" na ścianie TV. Ściana fajna, ale chyba zbudowana trochę kłopotliwie, ponieważ dość blisko miejsca gdzie chciałbym mieć TV znajduje się kominek. Długość ściany od kominka do początku "narożnika" wynosi 2 metry, a więc tylko na tym fragmencie może znajdować się telewizor. I właśnie mam problem, czy nie za blisko tego nieszczęsnego kominka. Czy może ktoś z Was ma podobne rozwiązanie z dość blisko umieszczonym źródłem ciepła. Wymiana mebli na razie nie wchodzi w rachubę, ponieważ musiałbym zrezygnować z kupna TV :) Na razie myślę o jakimś 42" TV. Na zdjęciu przedstawiam wizję lokalną pokoju.
 

Attachments

  • pok.JPG
    pok.JPG
    113,5 KB · Wyś: 155

JKR

New member
Nie posiadam kominka ale gdybym posiadal, to powiesilbym tam termometr przyczepiony do sciany i sprawdzal temp podczas uzywania kominka - przez kilka godzin (-:
 

yanky

New member
Dzięki. Racja , najbardziej genialne są proste rozwiązania:eek:k:. Zapomniałem, że każda instrukcja obsługi sprzętu podaje w jakiej temperaturze można używać urządzenie. Ciekawe, który producent deklaruje najwyższą temperaturę :D .
 

gubic

New member
v80trek mam pytanko
jak zamontowałeś to oświetlenie? Do tv przymocowałeś czy do ściany? nie nagrzewa się to?
Są jakieś specjalne "lampki" do tych celów?
 

v80trek

New member
gubic napisał:
v80trek mam pytanko
jak zamontowałeś to oświetlenie? Do tv przymocowałeś czy do ściany? nie nagrzewa się to?
Są jakieś specjalne "lampki" do tych celów?

hmmm trochę późno odpowiadam, ale lepej późno niż wcale :grin:
to jest funkcja ambilight philipsa... nie mów, że nie wiedziałeś :roll:
 
Do góry