LCD lub PLazma do 3000tys 2-3m

banjo

New member
Mpże takie coś - LG LH-T760IA podobno fajne kino. ogólnie podobno zestawy LG są cenione za dzwięk, niezła jakość. Ja posiadam kino panasonica i jak dla mnie rewelka. Do muzyki fenomenalne nie mówiąc o filmach. Ale to juz trzeba osobiście posłuchać i dokonąć wyboru.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Sony

No ładny zestaw. Zawsze nie plastik, tylko później byś musiał subwoofer dokupić.
Moim skromnym zdaniem w tym przedziale cenowym zestaw wart zainteresowania warto by było przed zakupem posłuchać czy będzie Ci odpowiadać.

Edit

A może do TV Panasonic jakieś kino Panasonic...
http://www.ceneo.pl/;004c309;017P0-636.htm zobacz tutaj poczytaj opinie.
 
Ostatnia edycja:

banjo

New member
Oczywiscie najlepiej zbudować sobie kino z odrębnych klocków, tylko wtedy szybko zbliżymy sie do innej klasy cenowej,chociaż warto. Wszystko zależy od dostepnych środków.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Banjo masz rację w 100%, ale wszystko zależy od środków finansowych. Chociaż jeżeli ktoś nie ma zbyt dużych wymagań to można w tej chwili kupić całkiem przyzwoite gotowe zestawy.
 

smolaque

New member
Coś kurcze do LG nie jestem przekonany, może to staropogląd:/ Marciniozo ten kenwood wydaje się całkiem przyzwoity i cena atrakcyjna, ale chyba wezmę tego Soniaka, wiem że klasa cenowa która przeznaczyłem nie pozwala na jakies fajerwerki ale owych nie potrzebuję..
 

banjo

New member
Oczywiście ,że tak. Dzisiejsze gotowe zestawy prezentuja naprawde dobrą jakośc i są fajnie wykonane. Jeżeli już brać gotowy zestaw to z wszystkimi głóśnikami stojącym i(typu tallboy)dobrze sie prezentuja w pokoju i potrafia zagrać na wysokim poziomie.
 

smolaque

New member
Banjo tylko tego typu głośniki wchodzą w grę, widzę że wiesz ocb;) A macie jakieś porady co do podłączenia tego wszystkiego razem, czy to wymaga jakiś specjalnych umiejętności?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Smolaque życzę Ci udanych zakupów. Bo My tu gadu gadu a mój zestaw stygnie.....
Znikam z sieci, jakby co to jutro możemy jeszcze podyskutować.

Narka
 

banjo

New member
To ja też już tak na koniec dopowiem.że połączyć to wszystko razem to bułka z masłem, papiery inżyniera technika nie będą Ci potrzebne :D . Mi montaż kina w pokoju zajął jakieś 3h :) tylko że ja do przesady dokładnie to wszystko ustawiałem (niewidoczne kable i inne magiczne sztuczki. Ok.jakby co to do jutra.( w moim wypadku pora wieczorna ) Pozdro.
 
Do góry