LCD LED do 2300 zł

KoniQ

New member
Witam.
Poszukuję telewizora 40" w technologii LED z odświeżaniem 100Hz.
Oczywiście nie interesuje mnie żadne 3D. Chce jedynie DVB-T MPEG-4 (tak żebym mógł oglądać TV cyfrową). Chciałbym WI-FI i DLAN oraz wejście USB. Szukam czegoś w granicach 2300 zł
Z góry dziękuję za pomoc, bo niestety, ale przestałem się interesować nowoczesnymi technologiami 5 lat temu i teraz ciężko mi się odnaleźć. Oglądałem różne testy TV cały dzień i wiem mniej niż wiedziałem wcześniej.

1. Odległość od ekranu: 3-4m
2. Jak słońce świeci w pokoju? pokój dość jasny, okna od strony zachodniej,
4. Preferowana technologia: LCD LED
5. Jaki masz obecnie telewizor: stary 21 cali SHARP
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: sport, dokumenty, filmy
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: popołudnie, wieczór
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: z swiatlem
10. Matryca błyszcząca czy matowa: bez znaczenia
12. Preferowana marka: SHARP, SONY, SAMSUNG ( w tej kolejnosci - poprzedni SHARP wytrwal 22 lata bez awarii :))
13. Czego nie lubisz w telewizorach: smużenia, braku płynności ruchu, nienaturalnych kolorów
14. Jakie urządzenia będą podłączone: komputer
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 30% filmy po DLAN, 70% tv
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: głównie na wprost, czasem pod niewielkim kątem max 45 st
17. Czy ważne jest wifi : raczej tak
18. Czy będziesz korzystać z widgetów? rzadko
19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: pełnego internetu nie musi być ale YT by się przydał
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD : przydało by się
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami : tak
22. Ma mieć 3D: nie
23. Ma mieć slot na karty SD: nie musi
24. Ma mieć tuner DVB-S: nie wiem
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: kamera przez component, laptop - hdmi
26. Jaki masz sygnał: kablówka SD
27. Ile programów HD: 5, w przyszłości może więcej
27. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: ok 7h
28. Ma stać czy wisieć: stać
29. Rozdzielczość: full HD
30. Dvb-t: tak (MPEG-4)
31. Na czym najbardziej Ci zależy: jakość obrazu, płynność, brak smużenia i innych defektów, możliwość oglądania filmów z DLAN lub w ostatecznosci pendrive'a bądź dysku zewnętrznego
32. Ile osób ogląda: 1 - 2
33. Jaka klasa cenowa: max 2300zł
34. Rozmiar: 37-42'' (najlepiej 40")

Piotrek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz 70% Telewizji, odległość słuszna,praca 7 godzin dziennie - to czas na Samsunga 40D 5500, Sharp 40 LE 630, Za dopłatą Panasonic 42E30.
 
Do góry