Lcd\led 46"-55" philips

Pr3dator

New member
Witam serdecznie

Mam mala zagwostke odnosnie wyboru modelu...
Napewno wiem iz ma byc to Philips tylko jaki model. Przedzial w rozdzielczosci 46-55". Pokoj ponad 20m2 . 3,5-4,5 m od telewizora , sygnal analog plus kilka kanalow hd +xbox360..

Mam na uwadze nastepujace modele i uwagi:

47PFL8404 - w zasadzie od poczatku mialem go na uwadze wielka szkoda iz nie robia tego modelu w wielkosci 52" (Byl numerem 1 poniewaz zona stwierdzila ze niechce wiekszego telewizora.Po namysle doszedlem do wniosku ze to ja telewizor kupuje i ja bede ustalac zasady najwyzej mnie z domu wyrzuci :p), uwagi ... widzialem w sklepie zrodlo napewno bylo HD tyle ze zauwazalne byly wyrazne skoki obrazu jakby "haczenie obrazu" troche mnie to zaniepokoilo niewiem co sie mozna po nim spodziewac..

52PFL5605- byloby wszystko pieknie gdyby nie fakt iz nie ma ambilight no i ten stary system pixel plus HD....

46PFL7605 - wszystko cacy tyle ze nie ma modelu 52 calowego...

46PFL8605 - odstrasza troche cena no i ponownie brak 52" za plus perfect pixel, 3d ready...

52PFL7404 - w porownaniu do poprzednich modeli chyba troche stary? jest juz pixel precise ale brak ambilight...
Niepotrafie wypracowac konsensusu ... czy decydowac sie na mniejszy 46-47 z bajerami czy z ograniczonymi bajerami i 52"

Serie 9000 pomijam ze wzlgedu na cene.

Pomozecie cos?:)

Dzieki z gory...
 
Ostatnia edycja:

Picuszek

New member
Ja osobiście wybrałbym mniejszy i lepszy no ale to twoja broszka :) PFL7605 jest naprawdę fajny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry