LCD JVC C50

wlodek1956

New member
Witam wiele dobrych opini przeczytałem o tym lcdeku a planuje nabycie dobrego TV LCD mam pytanko czy podłącze dvd oraz tuner hdtv bez przepinania kabelków ? na stronie jvc brak doładnych informacji. dziekuje za info wlodek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem co to znaczy bez przepinania kabelków .
Jeżeli chcesz po komponencie - musisz mieć switcher sygnału / ok 200 zł/ Możesz podłączyć urządzenia pod rożne wejścia.Na razie nie spotkałem LCD który miałby dwa wejścia komponent .
Jaki tuner HDTV masz na oku i podaj cenę którą widziałeś na LCD C 50 JVC
 

wlodek1956

New member
Witam czyli rozdzielacz sygnału ? odnośnie 2 komponentów to chodziło mi o to , że leprze? modele mają DVI, i komponent czyli mamy gdzie się włączyć. Proszę o info gdzie można kupić swif... i jak się ma do ew. utraty jakości ( markowy)? Odnośnie tunerów na tym forum jest oferta dość interesująca ale jeszcze poczekam na konkurencje. Dzięki za podpowiedz wlodek.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wg mnie nie powinno nastawiać się do firmy jako do firmy, tylko do produktu którym jesteśmy zainteresowani, Samsung w Polsce kojarzony jest z tańszą marką, niekoniecznie z bardzo dobrą (co jest błędem :p) lecz można zauważyć, że ich produkty działają adekwatnie do ceny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Opinie tworzą użytkownicy - bez namawiania.Widocznie jest coś na rzeczy. Podłączam dwa LCD JVC 32 C 50 i Samsung 32 a 33- brak skali porównawczej . Obraz w Samsungu zamazamy . Ile osób patrzy ma taką samą opinię. JA zostaję przy JVC - tu użytkownicy są zachwyceni.
pozdrawiam
'
 
Do góry