lcd jaki wybrac

macek

New member
Bez reklam
witam wszystkich mam stary problem jak wiekszosc odwiedzajacych forum jaki lcd wybrac rozgladajac sie od jakiegos czasu doszedlem do wniosku ze wybór jest ciezki moje tv ma miec 32-40- ogladanie z 4m,z cyfry+ dvd ale co do modelu to narazie wybralem jvcLT-40DS7,SAMSUNG LE32R73BDX,LE32R74BDX,SONY32KLD2000V,i tu jest problem jaki wybrac wiem ze musze wyboru dokonac sam ale moze jakies podpowiedzi a moze jakis inny model sam niewiem dlatego chcialbym poznac wasze opinie o tych modelach i jakie gniazda powinien miec lcd równiez zamierzam kupic dvd i ten sam problem niestety do wydania mam okolo 7,8 tys prosze o pomoc i z góry dziekuje
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wydaje mi się, że jesteś kandydatem do prezentacji :) Jeżeli jesteś nastawiony na LCD to już ten problem był parę razy na forum poruszany. Po prostu przeglądnij posty. Z tym, że przy budżecie 7-8 tysięcy trudno Ci będzie o jakis porządny LCD 40 cali, a przy 4 metrach 40 cali to minimum. Niemniej poczekaj pewnie odezwie się KIKI i Ci coś doradzi. Pzdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zdecydowanie ekran 40-42 cale -przy odległosci i jakości sygnału.
w klasie cenowej - najlepsze sprawdź
JVC 40 s 70
40 V 2000 Sony
43" Pioneer
----------------------
To najlepsza oferta w tej klasie .

o 32" - zapomnij

a 37" możesz sprawdzić
37 Loewe Xelos
37 Sharp GD 7
37 JVC M 60

==============
poczytaj i daj znać
pozdrawiam
 

macek

New member
Bez reklam
dziekuje za podpowiedz jestem prawie zdecydowany na jvc tylko mam pytanie czy model40s70 a 40ds7 to jest ten sam model gdyz mieszkam w Wielkiej Brytani a tu na stronie sklepu internetowego www.digitaldirect.co.uk badz empiredirect.co.uk jest wlasnie taki model a co do samsunga LE40R73BDX czy jest poruwnywalny czy raczej odstaje od JVC a moze SONYV2000równiez prosze jak to mozliwe o opinie pozdrawiam
 

macek

New member
Bez reklam
lcd

witam chcialbym sie podzielic moimi spostrzezeniami przy poszukiwaniu lcd tak jak pisalem we wczesniejszych postach jestem prawie zdecydowany na JVC LT40DS7ale miszkajac w Wielkiej Brytanii po prostu myslalem ze model JVCLT40S70 to tosamo co wyzej wymieniony nawet na polskiej stronie JVC nie ma tego modelu ostatnio przegladajac sklepy internetowe Brytyjskie natrafilem na model zachwalany na forum a strona to www.kelkoo.co.uk i tu mam prosbe czy móglby ktos ocenic ten i drugi model wiadomo ze ocenic mozna przez ogladanie na wlasne oczy ale moze kiki poprzez parametry sam niewiem drugie moje spostrzezenie to lcd SAMSUNG na poczatku moich poszukiwan mialbyc model LE40R73BDX LUB LE40R74BDX nie wiem czy sa dostepne w Polsce ale po przesledzeniu postów na forum i troche negatywnych wypowiedzi odstapilem od tego wyboru chociaz mi sie bardzo podoba i co najwazniejsze w magazynach HDTV, ORAZ CINEMA w zrobionych testach na 100% ma 93% i zostawia w tyle taki model jak S0NYKLD40V2000 i inne CIEKAWE pozdrawiam
 
Do góry