LCD i PS2

Scarface

New member
Mam takie pytanie , ostatnio przesiadłem się z TV kineskop na LCD (LG 32LE2R) i podpiąłem PS2 standardowym kablem na AV3 ( 3 kabelki ) .
Obraz nie powala , LCD ma takie WEJŚCIA: HDMI, SCART x2, S-VIDEO, VIDEO, COMPONENT, WEJŚCIE PC - SYGNAŁ W ROZDZIELCZOŚCI VGA - WXGA.
Na jakim mogę osiągnąć najlepszy obraz ?
 

Wiciu

New member
Scarface napisał:
Mam takie pytanie , ostatnio przesiadłem się z TV kineskop na LCD (LG 32LE2R) i podpiąłem PS2 standardowym kablem na AV3 ( 3 kabelki ) .
Obraz nie powala , LCD ma takie WEJŚCIA: HDMI, SCART x2, S-VIDEO, VIDEO, COMPONENT, WEJŚCIE PC - SYGNAŁ W ROZDZIELCZOŚCI VGA - WXGA.
Na jakim mogę osiągnąć najlepszy obraz ?

Najlepszy obraz osiagniesz przy polaczeniu PS2 z LCD za pomoca kabla "component video", pozwoli ci to osiagnac rozdzielczosc 480p przy niektorych grach jak: Black, Burnout Revenge. Jednak jak pisalem nieiwele gier pozwala pracowac w tej rozdzielczosci.
Nastepnym kabelkiem jest RGB i to dzieki temu wlasnie kabelkowi poprawisz obraz w LCD, podobny do zwyklego Scarta. I tutaj trzeba pojsc na kompromis, najlepszy jest COMPONENT, jednakze wykorzystac go mozesz przy niewielkiej ilosci gier jak np Black, bo gry pracujace w nizszej rozdzielczosci niz 480p generalnie lepiej wygladaja na RGB.
 

Scarface

New member
Zakupiłem Component , no i teraz można grać
icon_biggrin.gif

Dzięki za poradę.
 
Do góry