LCD i KONSOLA

xbox user

New member
Witam!
Mam kilka pytań odnośnie tego jaki telewizor byłby dobry do konsoli next -gen, w moim przypadku X360.

1. Czy seria telewizorów N jest nowsza,lepsza od serii M? Konkretnie mam na myśli 2 telewizory - samsung LE32N71b i LE32m61b. Który z nich byłby lepszy do X360?

2. Czy to prawda że model LE32N71b nie wyświetla niższych rozdzielczości np. 480p, gdyż słyszałem że po podłączeniu X-a kablem hd-vga -pc telewizor nie wyświetlał obrazu. Ponoć konsola po podłączeniu jej do tv tymże kablem ma standardową rozdzielczość wlaśnie 480p (może dlatego niema obrazu).

3. Niech mnie ktoś oświeci i powie jaki czas reakcji ma model LE32N71b gdyż nigdzie nie spotkałem się z tą informacją.

4. Czym się różni wejście pc o rozdzielczości VGA od portu pc D-sub?

Proszę pomóżcie! :D
 

Krzych

New member
Ad1. 32n71 jest nowszym modelem od 32m61, posiada wieksza liczbe wyswietalnych kolorow, 2 wejscia hdmi, zamiast jednego jak m61 oraz czytnik kart pamieci i usb wraz z opcja wiselink umozliwiajaca wyswietalnie zdjec z nosnikow i odtwarzanie mp3.

Ad2. Posiadam 40n71 i telewizor wyswietala bez problemow 480p, jak i 720p po componencie (xbox1). Nie powinno byc zadnych problemow z d-subem z x360.
 
Ostatnia edycja:
Do góry