LCD FullHD 1080p + AMPLITUNER + GLISNIKI + XXX

tymoteusz

New member
Na wstepie sie witam ze wszystkimi w moim 1 posice na tym forum.

Wlasnie sie wybudwalem i mam zamiar zrobic sobie w pokoju kino domowe :D
Czytajac to forum i rozmawiajac z niektorymi bardzo pomocnymi Tu ludzmi, doszedlem do wniosku ze zrobie cos w stylu "ankiey" czy po prostu zebraniu waszej opinii.

Poniewaz moj pokoj w ktorym bedzie wisial TV jest oswietlony calkiem obficie do godziny 16 poniewaz mam duze okna (zastanawiam sie nad zamontowaniem rolet lub czegos w tym stylu aby mozna bylo go za dnia przyciemnic aby sie dobrze ogladalo) dlatego mysle ze w moim wypadku LCD lepsze :)
Jak narazie jedyny LCD 1080p o jakim slyszalem to SHARP LC-37GE1E i mysle ze bedzie dobrym wyborem (oczywiscie czekam na wasze propozycje co do TV - PLAZMA czy LCD i jakie modele)

Na amplitunrach sie nie znam ale szukajac znalazlem takie modele jak:
DENON AVR-2807 (okolo 4 tys.) i AVR-4306 (okolo 7 tys.)
Oba te modele posiadaja wejscie i wyjscie 1080p wiec pomyslalem ze to chyba bedzie najlepsze.
Szukam czegos w cenie 2807 a z wyposazeniem 4306 :p

Co do glosnikow to jestem pewien na 99% ze wezme
JBL Northridge Cine Pack poniewaz sa naprawde dobre i teraz cena spadla z 4500zl do 3500zl.

Jakie dodatki mi polecicie do dokupienia abym mogl w pelni cieszyc sie filmami i muzyka??


Mam jeszcze teki maly problem.
Na posesji mam zainstalowane kamery ktore monitoruja ja
24/7.
Kamery sa podlaczone do komputera i chcialbym aby obraz z kompa szedl na moj TV w salonie (ten o ktorym jest tutaj pisane) i na jeszcze jeden ktory mam w sypialni.
Komputer jest w piwnicy jakies 12m w lini prostej (przez podloge) od salonu.

Z gory dzieki za pomoc w odpowiednim doborze sprzetu.

p.s. Jesli wiecie gdzie mozna taniej kupic sprzet ktory mam tu wybrany (albo tanio kupic sprzet ktory polecacie)
to dajcie mi znac na forum albo na maila.
 
Do góry