LCD-ek do 3k zł

heretic

New member
Witam!!!
przegladam i przegladam i dalej nie wiem jaki lcd-ek dla siebie i rodzinki wybrac

moje warunki/wymagania:
- zazwyczaj ogladam tv wieczorami
- sygnal z kablówki
- odległość ogłądania jakieś 3m na wprost, ale co do 32" to już jestem zdecydowany i wiekszego nie chce
- docelowo bedzie na ścianie
- czasmi zdaży się ze podłącze laptopa
- oczywiście podłaczone dvd
- w przyszłości może sie zdażyć ze podłącze jakaś konsolkę, jak maluch podrośnie
- w skarbonce jest 3k zł, ale mogłbym ciut dołożyć, chociaż nie widzę sensu
wole zmienic go za 3-4latka

na początu myślałem o Lg
teraz już prawie byłem zdecydowany na JVC G80
no ale jest jeszcze ten fajniutki Panas LX70P ktorego wiekszość poleca
może jakiś Sharp albo Toshiba\
co polecacie????
z góry dzieki za odpowiedz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja wybierałbym dla takich potrzeb:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg


Filmy rysunkowe to w każdym telewizorze -są jak poezja . Aczkolewiek wyżej ustawiona plazma Pioneera pokazywała ja zawsze większe nasycenie i paleta barw oraz czerń i głębia obrazu - ale Pioneer kosztuje dwa ray wiecej.
088531fe518c0272med.jpg
 

gerd

New member
Witam,
ten telewizor jvc to porazka. Zdecydowanie lepiej wybrać coś LG 37LC41, albo 37LC42. Parametry ma o niebo lepsze kontrast 5000:1 czas reakcji 5ms, odczucia oglądania bardzo dobre.
 

heretic

New member
Po kilku dniach namysłu chyba zdecyduje się na
Toshibkę 37 X3000P
mam nadzieje ze bedzie to dobry wybór
możecie to potwierdzic??
 

heretic

New member
właściwie to chcialem wydac 3tys ale jak dorzuce jeszcze pare stowek to nic sie nie stanie
tak jak wczesniej pisalem mam sygnal z UPC i ta Toshibka chyba bedzie dobrym wyjsciem
wczoraj namieszkal mi jeszcze w głowie Sony D3000k wszędzie piszą że jest to świetny tv do takiego sygnału
sam juz naprawde nie wiem co wybrac
 
Do góry