lcd do sypialni i do pokoju coś

orhm

New member
witajcie.
o ile temat dźwięku mam już zbadany, o tyle obraz na razie znam tylko z doświadczeń z pewną liczbą lcdków i plazm. natomiast nie znam ich wszystkich (a szkoda!) możliwości.
potrzebuję coś do sypialni do pooglądania kablówki czasem, może jakichś dvd/divx z komputera.
czego oczekuję:
- tv na ścianę, najchętniej czarny,
- około 32",
- jak najcieńsza ramka,
- głośniki z tyłu lub wcale,
- wyjście dźwięku - żebym mógł to puścić na amplituner i z niego wrócić do pokoju na kolumny...
- podłączenie kompa ORAZ kablówki ORAZ amplitunera z drugiego pokoju... ewentualnie ORAZ konsoli, ale to już nie jest obowiązkowe...

zaznaczam, że głównym centrum rozrywki będzie inny sprzęt - więc tu oczekuję po prostu spełnienia powyższych wymagań i rozsądnej ceny. kablówkę oglądam raz na ruski rok, czasem sobie coś leci żeby pobzyczeć.

temat video do KD zostaje na razie otwarty, bo zastanawiam się nad projektorem/lcdkiem/plazmą, ale jakby ktoś miał swoje uwagi i propozycje, to chętnie wysłucham.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najbardziej chyba ten:
Najcieńszy telewizor na świecie to Hitachi 37 UT MX 70 - jest też najlżejszym telewizorem. Pamiętać też musisz że potrzebny Ci tuner zewnętrzny ze złączem HDMI.
p1050016gn8.jpg


p1050005hs7.jpg


No i genialne pociagnięcie Hitachi że nie da się podłączyć byle jakiego
sygnału. Tylko sygnał cyfrowy co zawsze owocuje niesamowitą jakością.Zresztą co tu gadać:
p1080120il7.jpg


I zwykły sygnał SD jest poprostu rewelacyjny obojętnie z jakiego kanału.
p1080341tf4.jpg


Nawet z TVP.
p1080253cu3.jpg



ale określ klasę cenową?
 

orhm

New member
dzięki!

dzięki za info i fotki. również zastanawiałem się nad hitachi. w gre wchodził jeszcze jvc któryś i chyba sharp no i na pewno toshiba. najbardziej zalezy mi na cienkiej ramce wokół ekranu.
cena? nad tym się nie zastanawiałem :) tzn na pewno kuro itp odpadają ;)
choć aktualnie skłaniam się ku projektorowi - sanyo z2000 / sanyo z5 / lg an215... nawet z2000 cenowo i jakościowo bije wszystkie tv na głowę. zwłaszcza, ze tv nie ogladam, jedynie filmy z mej kolekcji, z ktorej nie wszystko jeszcze obejrzałem, bo nie było czasu :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry