LCD do sypialni 26 cali

photosmart

New member
witam!
wiem, że pytanie pewnie pada już nie pierwszy raz, ale sam nie mogę się zdecydować dlatego też pozwoliłem sobie napisać i poprosić o pomoc. Potrzebuję TV 26 cali do sypialni (nie zależy mi na MPEG-4) a swój wybór "zagęściłem" do trzech modeli:
Toshiba 26AV605
Philips 26PFL3404
Sharp 26SH7E

Głownie zależy mi na "przyzwoitej" czerni i w miarę dobrej jakości do sygnału SD - oczywiście na miarę mozliwości samych tv. Kąty nie są zbyt ważne, gdyż to mały tv i dość niewielka odległość oglądania.
Mam w salonie Plazmę Pioneera i wiem, że i tak nie zbliżę się do niej pod tym względem, ale nie chciałbym oglądać wieczorami samych szarych garniturów w TV.
Pytam na forum, ponieważ w sklepach ze względu na MEGA fatalny sygnał nie jestem niestety tak naprawdę ich porównać.
Jedyne co zauważyłem, to zdecydowanie nierówne podświetlanie matrycy w Sharpie - nie wiem czy to przypadłość tego modelu czy eglemplarza?

z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam

photosmart
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Z tych trzech telewizorów osobiście nie wybrał bym żadnego, Toshiba jest taka uboga że nie posiada nawet procesora Meta Brain który jest silnikiem technologi Resulotion +,dobre Philipsy zaczynają się dopiero od modelu 7404,a o Sharp jest takim brzydkim kaczątkiem.

Osobiście proponuję Ci telewizor Samsunga 26 calowego z serii
B450 lub B460 na pewno są to modele ciekawsze od Twoich propozycji,ale decydujące słowo należy do Ciebie,ja tylko złożyłem
Tobie propozycję.
 

photosmart

New member
Z tych trzech telewizorów osobiście nie wybrał bym żadnego,
Osobiście proponuję Ci telewizor Samsunga 26 calowego z serii
B450 lub B460 na pewno są to modele ciekawsze od Twoich propozycji,

podałem tylko te modele, ponieważ bardzo mało jest ich produkowanych właśnie w tym rozmiarze.
Sharp miał ponoć dobry model 26D44 niestety już niedostępny, dlatego podałem 26SH7E
Philips ma tylko 3404
Przyznam się, że nie brałem pod uwagę Samsunga, ponieważ jakoś nie lubię tej firmy (oraz LG) - wiem, że lubię czy nie lubię nie powinno mieć znaczenia przy wyborze TV - jak wiadomo, tu liczy się jakość samego obrazu ... i do tego obudowa lekko wygięta na dole też mi zbytnio nie odpowiada ... ale jeśli faktycznie model 460 jest sporo lepszy, to myślę że mógłbym się do niego przekonać.

pozdrawiam

photosmart
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też miałem podobny problem i też myslałem o 26 calach do sypialni, i skonczyło sie na 32 calach, i bardzo dobrze bo z odległości 2,5 metra na mniejszym - wiadomo:) - a mój wybór padł na LCD Pioneera :) - Polecam!!!!
 

kapsell

New member
Bez reklam
potrzeba?

Z mojego doswiadczenia.
Nie polecam tv do miejsc gdzie sie spi. W moim przypadku przekladalo sie to bardzo niespokojny sen. Dowod? telewizor zniknal i jest super, wysypiam sie pieknie.
Nie wiem, moze nie kazdy to ma ale jak widac niektorzy tak reaguja. Nie wiem czego to moze byc wina...
Zastanow sie wiec zawczasu.
 

TheWario

New member
Sam mam w małym pokoju obecnie 26 cali. Panasonic 26LX70P, jeśli zależy ci na dobrym obrazie to szukaj czegoś z oferty Panasonica, naprawdę piękny obraz.
Ale tak szczerze to polecam coś większego, czyli minimum 32 cale. Uwierz mi że po paru miesiącach zachwytu nowym LCD, będzie miał za mało cali :) (sam obecnie ten LCD wywożę na działkę a zamierzam kupić coś o rozmiarze 37cali)
Z jakiej odległości będziesz oglądał TV ? (mój wisi 1,2m od kanapy)
 
Do góry