LCD do salonu 55"

lisu24

New member
Tak wiem,że ma matryce 50hz.Na ten droższy szkoda mi kasy,aż tyle czasu przy tv nie spędzam żeby dokladać tysiaka.Ostatnie 6-7 lat w salonie stoi Lg lf2510 więc to i tak przesiadka z "poloneza do passata":D.
 

lisu24

New member
Poważnie? 7 lat postępu technologicznego i robią wolniejsze matryce niż prawie dekade temu hmm...No to mam zagwozdke.W takim razie co polecasz w kwocie maks 3000zł?Tv będzie używany do internetu,filmów,kablówki.Coś co posłuży kilka kolejnych lat.
 

żona

Banned
Poważnie? 7 lat postępu technologicznego i robią wolniejsze matryce niż prawie dekade temu hmm...No to mam zagwozdke.W takim razie co polecasz w kwocie maks 3000zł?Tv będzie używany do internetu,filmów,kablówki.Coś co posłuży kilka kolejnych lat.
Nie słuchaj Go, on teraz żartuje. Sam widziałeś Panasa, to naprawdę najlepszy wybór w Twoim budżecie:idea:. Wszystko co ma na pokładzie płynnie działa, a nie jest powodem do stresu, jak w przypadku niektórych innych wyświetlaczy.
 

lisu24

New member
Na polu walki zostały dwa modele
TX-50DXU701
Tx 55cs630
Co waszym zdaniem lepiej kupić.Dodam,że chciałbym aby telewizor posłużył 3-5lat.
 

żona

Banned
Powiem tak, nie interesowałem się przed zakupem TV FHD tylko celowałem w 4K. Nie znam, nie porównywałem naocznie tych TV, ale mam 58DXU701 i do płynności nie mam zastrzeżeń. Przy matrycach 100/120Hz pewnie wypada to lepiej, ale większość przeciętnych "oglądaczy" tego nie zauważy nawet. Dodam, że nie żałuję decyzji o wyborze TV z tą "wolniejszą" matrycą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy pokazać i różnice są widoczne dla każdego.
Ale jeśli pasuje 50Hz - to szacunek.
 

lisu24

New member
Jutro w euro zobaczę tx55cs630 i porównam,ciekawe czy zauwaze ten brak płynności. Niestety mają ostatnią sztukę z ekspozycji. Warto brać taki sprzęt, cena 2990zl.
 

lisu24

New member
Kupiony Tx50dx701.Trwają testy,jak narazie mogę powiedzieć, że w porównaniu ze starym tv obraz i dźwięk nie są jakoś dużo lepsze. Natomiast multimedia i szybkość działania na duży plus. Czy w tym tv potrzebna jest jakaś kalibracja, czy ustawiać wszystko według własnych preferencji?
 
Do góry