LCD do PS3

Dara

New member
Który z dostępnych na rynku lcd będzie najlpeszy do tej konsoli, chodzi mi o dzisiejsze modele ponieważ w momencie premiery PS3 obecne modele podstarzeją się i będą tańsze, interesują mnie rozmiary 26 cali.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
dołącam się do pytania. PS 3 w listopadzie będzie, mnie interesuje jakies 32 cale LCD pod PS 3, troche kablówki i to wszystko.​
 

JNX

New member
Ja również dołanczam sie do prośby. Jaki LCD byłby najlepszy do PS3 mi hodzi o 32 cale. Do tego dochodzi jeszcze DVD no i Cyfra+.
 

Dara

New member
Witam poszperałem coś sam w interesie :szukaj: hehe, z tego co widze to najbardziej atrakcyje wydają sie dwa modele do czasu premiery PlayStation3 powinny jeszcze bardziej potanieć, mianowicie chodzi mi o LG LX2 do wyboru 26 i 32 cale, oraz sony BRAVIA KDL-S2000 on również występuje w rozmiarach 26 i 32 cale tylko że KDL-32S2000 (czyli ten 32 calowy jest drogi) poza tym obydwa wyposażone są w wejścia HDMI, co jest bardzo ważne w przypadku PS3, oraz oba LCD mają czas reakcji równy 8ms czyli nie będą smużyć.
Pozdrawiam.
Ps. Myśle że LG LX2 w czasie premiery będzie kosztował odpowiednio do wersji 26 cali około 3000zł a 32 cale około 4000zł natomiast w przypadku sony to myśle że ceny spadną w obu rozmiarach o około 700- 900zł.
 
Do góry