LCD do małego pokoju

Szuwar_R

New member
Zastanawiam się jaki wybrać telewizor LCD ponieważ odległość z jakiej mógłbym oglądać to 2m lub 3,5m i nie wiem teraz czy starczy mi 32 czy wybierać od razu 37". Na 32" cale mógłbym mieć wtedy FullHD a 37" już tylko HDready nie wiem też czy opłaca się płacić za te FullHD ponieważ TV używałbym głównie do Xbox-a 360 a wszystkie gry nie obsługują FullHD,filmy dvd oraz czasami mógłbym podpiąć go też pod notebooka i na nim obejrzeć jakiś film w FullHD ale raczej trudno z filmami w FullHD.
Chciałem też znaleźć coś 100Hz ale nie wiem czy to coś się w ogóle przydaje i czy opłaca się do tego dopłacać.

co z tego mogłoby być dobre:
32" Sony Bravia U 3000
32" SAMSUNG LE32A551 FullHD
37" LG 37LG3000
32" Toshiba 32R3500PG 100Hz
32" SAMSUNG LE32M87B 100Hz
32" Samsung LE32A451
 

lukaszalbert

New member
Niewidziałem wszystkich modeli z tej listy na zywo ale te godne uwagi to 32" SAMSUNG LE32A551 FullHD. Ma niesamowity obraz w porównaniu z tańszymi modelami HD ready. Sony u3000 jest niewiele tańszy od ww samsunga a daje taki sam obraz jak np tańszy panasonic LE8 (coś koło tego z nazwą:) ). Niewiem jak gra Toshiba 32R3500PG 100Hz i 32" SAMSUNG LE32M87B 100Hz.

PS to tylko moje sugestie
 

gilek1975

New member
Bez reklam
A Ja tyle oglądałem TV że na pewno nie kupiłbym Samsunga, zainteresowałbym się na Twoim miejscu JVC 32 P80, Toshiba 32AV.... (hmmm, zapomniałem nazwy :)), potem Sony.
Widziałeś Samsunga z sygnałem z kablówki ?? Ja bym go za 500 zł nie kupił - PORAŻKA !!
Pozdrawiam
 

Szuwar_R

New member
Samsunga widziałem u znajomego z kablówki i wiem że jest nie za bardzo chociaż to chyba wina że ma lcdka sprzed 2 lat ;P ale ja kablówki nie używam więc mnie to nie dotyczy :D ciekawy może być TOSHIBA 32AV501 (kontrast 20 000:1) chociaż boję się takie rzeczy kupować bo nie mam zaufania do mniej znanych marek chociaż zauważyłem coraz większą rzeszę ludzi kupujących Sharpy ale to chyba już co innego.Ciekaw też jestem tego 37" LG 37LG3000 bo ma dość rozsądną cenę jak na 37" ale też nie wiem czy LG to dobry wybór.
W jednym ze sklepów sprzedawca powiedział mi że i tak przeważnie większość modeli ma panele od Samsunga a wyjątkiem są Sharp itp.
 
Do góry