LCD do gier i filmow

Moriia

New member
Warunki: 4m x 5m
Preferowana wielkość matrycy: 40" moze wiekrzy
Jaki sygnał: brak, moze kiedys cyfra + z kanalami hd
Jaka odległość od ekranu: 4,5(Ogladanie) - 2.5(granie)m
Jakie urządzenia do podłączenia: Xbox360 , Laptop najlepiej po VGA
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy: 50/50
Jakie masz nasłonecznienie pokoju:Ciemno
Ile osób zasiada przed telewizorem: 1
Jaki masz ulubiony program: filmy i seriale głównie SD, HD
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła: zazwyczaj z wyłączonym
Jaki masz telewizor: brak
Ma stać czy wisieć:wisiec
Czy ma być HD Ready czy Full HD: FullHD ze względu na xboxa
Czego oczekuję: dobrej jakości SD i HD z lapka, naturalnych kolorów, ladnego wygladu z xboxa, aby gry i filmy wyglądały jak najlepiej :)

Ogulnie zastanawialem sie nad Samsungiem B650 czy tez Sony W5500, ale boje sie troche problemu z lagiem przy grze z xboxa, najpierw bylem zdecydowany na 40" teraz sie zastanawiam czy jednak nie leprzy byl by wiekrzy. Glownie kupic chce telewizor pod xboxa. Z gory dziekuje za rady
 

Moriia

New member
najlepiej 4000-4500 max 5000
Na poczatku sie zastanawialem nad 40" i tu jest pytanie czy lepiej mniejszy a lepszy czy tez tanszy a wiekszy
 
Ostatnia edycja:

maruco

New member
Moriia napisał:
najlepiej 4000-4500 max 5000
Na poczatku sie zastanawialem nad 40" i tu jest pytanie czy lepiej mniejszy a lepszy czy tez tanszy a wiekszy

przy tej cenie będziesz miał dosyc duży i dobry TV np. LG LH5000 42"
 

Moriia

New member
Hmm jesli juz bym sie zdecydowal na LG to w UK moge kupic model LH7000 nieduzo drozej od wersji LH5000 ale czy warto ??? dzis zastanawialem sie nad sharpem dh77e ... mam metlik w glowie :/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej klasie masz naprawdę extra model - 42 DV 1 JVC.
To najmniejsza przekątna do Twoich potrzeb:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40313
NR12
055_P1180778.JPG


Możesz też sprawdzić Sharpa 42 DH 77 - jest w promocji z Blu rayem
 

robotxx

New member
tylko i wylacznie cos z LG
najlepiej z kompem wspolpracuja , i bez imputlaga .

to co kiki podaje niestety jest gorsze i dorozsze .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szczególnie gdy firma LG na swoim spotkaniu dla dealerów porównała LG i Sharpa DH 77 ( nie mówiąc o JVC ) i mocno się zdziwili co do jakości - więc nie opowiadaj bajek !!!
Goldstar jest Goldstar - nie króluje w tanich modelach.
Nie każdy chce jeździć Daewoo Tico czy Tata Motors.
 

ravaillez

New member
Moriia napisał:
najlepiej 4000-4500 max 5000
Na poczatku sie zastanawialem nad 40" i tu jest pytanie czy lepiej mniejszy a lepszy czy tez tanszy a wiekszy

Jak się nastawiasz tylko na granie to można brać większy, a gorszy powiedzmy bez 100hz (z których przy konsoli raczej się nie skorzysta). Jeśli naciągasz do 5000zł jesteś wstanie kupić z4500 z 200hz które można bezstresowo przy konsoli włączyć (testowane na PS3) i daje całkiem ciekawy efekt powtarzać nie będę było parę razy poruszane na forum imput lag koło 30ms, ale głowy nie dam :)

robotxx nawet nie chce mi się komentować...
 

Bobok

New member
Jeśli chodzi o Sharpa to zwróć uwage na to że w testach pokazał zaszumienia jeśli chodzi o płynność a to ma być TV pod gry.
Po drugie nie najlepsza współpraca z komputerem.
Myśle że ten JVC byłby lepszym rozwiązaniem.
Poczytaj jeszcze raz testy.
Pozdrawiam.
 

Ares78

New member
Moriia napisał:
Hmm lepiej 40" z4500 czy tez sharpa 46" i tu z sharpem mam jeszcze jedno pytanie lepiej kupic dh77e czy tez xl2e

Ciężko stwierdzić większość i tak weźmie większy, z drugiej strony 200hz do gier które mają tylko 30 fps jest świetną opcją i ratuje część tytułów zwłaszcza tych co powinny być dynamiczne. Tak samo większa frajda z oglądania filmów, decyzja należy do Ciebie, coś kosztem czegoś, jak zawsze powtarzam: pochodź popatrz pobaw się i wtedy na coś się zdecyduj.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Powtórzę to jeszcze raz (już sam nie wiem który)...ani 100, ani 200hz, ani nawet miliard "herców" nie zmieni tego że gra ma tylko 30fps. Ludzie - sprawdzcie sobie daną grę na "zwykłym" tv i takim który ma ileśtam herców i zrozumcie wreszcie że interpolacja klatek nic w temacie płynności gier nie zdziała i przestancie w końcu doradzać innym by tak jak Wy łyknęli ten marketingowy bełkot. Geez...
 

Markko

New member
SierzantHarris napisał:
Powtórzę to jeszcze raz (już sam nie wiem który)...ani 100, ani 200hz, ani nawet miliard "herców" nie zmieni tego że gra ma tylko 30fps. Ludzie - sprawdzcie sobie daną grę na "zwykłym" tv i takim który ma ileśtam herców i zrozumcie wreszcie że interpolacja klatek nic w temacie płynności gier nie zdziała i przestancie w końcu doradzać innym by tak jak Wy łyknęli ten marketingowy bełkot. Geez...


Zgadzam sie w 100%. Sam się o tym przekonałem gdy zagłębiłem sie w temat. Zadziwiające jak wszyscy na tym forum rozkminiają wręcz każdy piksel, smugę a nie widzą tak oczywistych rzeczy.
 
Do góry