LCD do Cyfrowy Polsat + laptop

ablack

New member
Witam.To już koniec.Od ładnych paru miesięcy wertuje forum,brne przez tysiące postów z nadzieją na znalezienie odpowiedzi na to jedno nurtujące pytanie(które to zostalo zadane milion razy) "jaki lcd?" Miałem juz kilka opcji,byłem prawie zdecydowany na kilka modeli,jednak im wiecej czytam o poszczegolnym tv tym wiecej jest sprzecznosci...Niemam juz sily. Zapytam wprost. Jaki tv będzie najlepszy do Polsatu -wiadomo sygnal SD, plus filmy z komp.
mam do dyspozycji 3 tys zł
rozmiar 32" (nie wiekszy)
odleglosc od ekranu ok 3m
pokoj nasloneczniony(ale są rolety)
oglada 2 osoby i w dzien i wieczorami
podłącze dvd , laptop
ma stac na stoliku
Najwazniejszym warunkiem jest dla mnie jakosc,płynnosc,skalowanie obrazu SD,aby przynajmniej nie byl gorszy od mojego kilkuletniego 29"crt. (w gre wchodzi moja głowa, zagrozona bliskim spotkaniem z rozpędzoną patelnią mojej zony, jezeli obraz okaze sie kiepski..),
po drugie - Full HD czy HD Ready ?(jaka jest roznica na Full HD przy 32"ekranie?)
i na koniec- czy 100Hz wiele zmienia w SD?
jeśli takowy tv istnieje to prosze o podanie modelu i krotki opis.
Dzięki.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz tylko dwa do wyboru
SHarp 32 RD 2
JVC 32 P80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30
Widać wyraźnie ze nawet z odległości jednego metra czystość godna mistrza klasy cenowej. Informacje o awansie Radwańskiej do kolejnej rundy Roland Garros w Paryżu ucieszyły nas jeszcze bardziej
p1050726ka0.jpg


Dlaczego te ?
Bo tylko te modele mają najmniejszą kompresję ze względu na skalowanie obrazu do rozdzielości natywnej matrycy i są 100 Hz.
Dają Ci największą płynność. I ważne że meścisz się w klasie cenowej.
 
Do góry