LCD do 900 pln ?

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
tak jak wyżej, czekamy na więcej szczegółów bo na razie to chyba żarty sobie stroisz

POZDRO!
 
Ostatnia edycja:

jaskowski

New member
propozycje najlepszego telewizora lcd do danej kwoty - wydaje mi sie ze to nie wymaga szczegolowego opisu ...

za 900 zlotych nie ma wiekszych niz 20 cali z tego co widzialem wiec 20'.

trafi do pokoju gdzie odleglosc miedzy mna a tv bedzie wynosila moze 2.15metra

bedzie sluzyl do ogladania telewizji (zadnej cyfrowej), grania na playstation 2 i ogladania przez ps2 filmow dvd.
 

janusz

New member
Bez reklam
kiki napisał:
Panasonic 20 LA 80
Jeżeli chcesz otworzyć muzeum to kup te badziewie. Jeżeli chcesz sprzęt który ma obraz na światowym poziomie proponuję Samsung 2032mw, cena około 750 zł (w MM był niedawno za 650). To monitor z tunerem TV (ma wszystko co TV, w tym pilot, głośniki, a dodatkowo może służyć za monitor do komputera) ilość gniazd też powinna zadowolić, można podłączyć praktycznie do wszystkiego i rozdzielczość wysoka.
 

jaskowski

New member
slyszalem opinie ze monitor/tv z tunerem jesli chodzi o ogladanie telewizji jest marny w porownaniu do standardowego tv ale nie moge ocenic bo jestem w tym kompletnie zielony :p

a co powiecie na
LG 19LS4R
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Nawet jeżeli monitory są gorsze do TV, to tak nie jest w przypadku tego samsunga. Jego słabsze strony to mała moc głośników i dość średnie kąty. Reszta jest na wysokim poziomie, nie osiągalny dla LCD w cenie poniżej 1000 zł.
 

astronaut

New member
jaskowski napisał:
slyszalem opinie ze monitor/tv z tunerem jesli chodzi o ogladanie telewizji jest marny w porownaniu do standardowego tv ale nie moge ocenic bo jestem w tym kompletnie zielony :p
[/B]

Monitoro-telewizory bardzo słabo radzą sobie z sygnałem SD. I to jest fakt. Chociaż z drugiej strony nie jest to tak denerwujące ze względu na małe rozmiary.
 

janusz

New member
Bez reklam
Mam od kilku tygodni tego Samsunga, a w drugim małym pokoju 21 cali CRT. I też bałem sie kupić LCD bo sygnał jest z kablówki analogowej (cyfrowa w dużym TV). Zdecydowałem się z powodu ceny w MM - 650 zł tym bardziej, że był mi potrzebny monitor.Duże było zdziwienie gdy podłączyłem. Po prostu bardfzo żałuje, że kupiłem... rok temu CRT, bo ten monitor Samsunga bije go na głowę, jedyne pocieszenie to cena CRT i fakt, że nie potrzebowałem płaskiego TV.
 

jaskowski

New member
teraz zastanawiam sie nad 21' crt a 19-20 lcd...
warto w ogole jednak kupowac ten lcd .. ?

lcd:
MIRAI DTL-522P202
Hyundai HLH22782
Daewoo DLP-20D7
LG 19LS4R

crt:
SAMSUNG CW21Z573N

zdecydujmy wiec :p chyba ze padna inne propozycje ?
 
CRT? Daj spokój, kto teraz kupuje bańki..

Pomyśl o Funai LT6 (ewentualnie LC5), tego drugiego można było kupić za 999zł w Realu (może jeszcze można) i jak za tą cenę nie ma nic lepszego.
 
Do góry