LCD do 4500zl (opisy Lcd dostępnych na rynku)

Status
Zamknięty.

nawek

New member
Witam
Ponownie pojawiam się z postem i pytaniem.
Jaki telewizor LCD o przekątnej 32 cale w cenie do 4500zl.
Myśle, że wiele osób ma podobny problem i waha się co do kupna TV w tej cenie.
Chcemy kupić dobry towar a nie buble z którym mamy się jeszcze bawić w ustawianie itp.

Modele, które mnie interesują przedstawiam po niżej:

  • TELEWIZOR LCD LE 32 M71 B SAMSUNG (problem kolor czerwony)
  • TELEWIZOR LCD LE 32 N71 B SAMSUNG (problem z ustawieniami "Dynamic Dimmer")
  • Panasonica 32 LX 60 (na niektórych kanałach jest odbicie)
  • Lewe Cocept L32 (dużo złego mówi serwisant o tym produkcie na forum )
  • LG 42PC1R
  • LG RZ-27LZ50
  • LOEWE ARTICOS 32
  • PANASONIC TH-42PV60E
  • PHILIPS 32PW9527
  • SONY BRAVIA KDL – 32S2010
  • JVC X70
  • SHARP BV9
  • czekam na wasze opinie może cos doradźcie co kupić – czy warto poczekać na nowsze modele itp….
 

gatar

Active member
Bez reklam
nawek napisał:
[*]SHARP BV9
[*]czekam na wasze opinie może cos doradźcie co kupić – czy warto poczekać na nowsze modele itp…. [/LIST]
Witaj.
Nie "baw" się kolorem czcionki.
Kup wtedy jak masz kasę i potrzebę.
Jak będziesz czekał to zawsze na horyzoncie będzie coś lepszego i nowszego i możesz tak kupować ... latami. Mam 32BV9 i jestem zadowolony.
Poczytaj forum.
 

navy

Member
nawek=> Gatar dobrze mowi. Z wymienionych przez Ciebie modeli Sharp BV9 jest chyba najlepszym wyborem. Jako alternatywę, brałbym pod uwagę JVC X70. Na pewno NIE Sony seria S i LG. Najlepiej wybierz trzy - cztery modele TV i sprawdź w bezpośrednim starciu.
 

pandzik

Member
Bez reklam
navy napisał:
nawek=> Gatar dobrze mowi. Z wymienionych przez Ciebie modeli Sharp BV9 jest chyba najlepszym wyborem. Jako alternatywę, brałbym pod uwagę JVC X70. Na pewno NIE Sony seria S i LG. Najlepiej wybierz trzy - cztery modele TV i sprawdź w bezpośrednim starciu.

A dlaczego nie Sony? Co masz przeciwko Sony?
Ja używam od listopada Sony S i jestem bardzo zadowolony.
Kumpel ma serię V a mój szef 40" serię W.
Wszystkie są świetnie wykonane i świecą jak należy...
;)
 

Bartman

New member
heh

Za 4500 to możesz kupić JVC 37R71. Warto zwrócić na niego uwage.
Poza tym jestem z niego bardzo zadowolony :)
 

navy

Member
pandzik=> nie mam nic przeciwko Sony, sam mam nadal m.in. Sony 26HG2. Jednak w bezpośrednim porównaniu (na spokojnie, w domu itd) Sony 40W2000 poległ z kretesem (nierówne podświetlenie matrycy, smużenie, marny dźwięk) miał jednak oczywiście swoje zalety (jakość wykonania, kolory, przejrzyste menu). Sony jest generalnie OK ale myślę, że można wybrać lepiej. Lubię miękki obraz z Sharp'a - nie wygląda jak monitor lap-top'a i przez to nie przypomina mi o pracy :D
 

pandzik

Member
Bez reklam
navy, oglądałem na tym W 40" kilka godzin m.in. materiały DVD.
Wierz mi, matryca była równomiernie podświetlona, a dźwięk całkiem dobry.
Z tym, że jestem zwykłym zjadaczem chleba i być może nie widzę wszystkiego.
 

nawek

New member
nie zgadzma sie

navy napisał:
nawek=> Gatar dobrze mowi. Z wymienionych przez Ciebie modeli Sharp BV9 jest chyba najlepszym wyborem. Jako alternatywę, brałbym pod uwagę JVC X70. Na pewno NIE Sony seria S i LG. Najlepiej wybierz trzy - cztery modele TV i sprawdź w bezpośrednim starciu.

NIe zgadzma sie z tą opinią.
Sharp ma duzo gorsza matryce od Samsunga m71 a JVC to stary model tak jak i ten Sharp.
Myślałem o nowych tv - rozczarowujecie mnie....
Pokażcie klase i opiście cos co warte jest uwagi nie musicie się trzyma kurczowe tej listy co zrobiłem....
 

navy

Member
nawek=> was lange braucht schecks da gut. Jednak w tym przypadku oczekiwanie na nowości oznacza oczekiwanie w nieskończoność. Zawsze w zapowiedziach nowości bedzie coś, co ma przynieśc rewolucję. Rynek jednak jest jaki jest i (nie chcę się wymądrzać) na nabliższe nowości trzeba poczekać co najmniej do wiosny. Jezeli mogę się posłużyć swoim własnym przykładem, to sam też poczekam na nowe JVC 120Hz Clear Motion Drive, aby kupić następcę Sony 26HG2 dla syna. Sprawdzę, porównam z Sharp'em BV9 i wybiorę. Cena ma trzeciorzędne znaczenie, liczy się jakość. Zdaję sobie jednak sprawę, że samo zadawanie pytań na forum to tak jak rozmowa o sexie. Tego trzeba doświadczyć :D a i tak zawsze jest inaczej. Prawdę mówiąc, nie wiem jaką matrycę ma Samsung a jaką Sharp, tak samo jak nie bardzo interesuję się tym jaki silnik mają inne samochody. Dopóki na trasie do Wawy wyprzedzi mnie 1 - max 2 auta nie zmienię swojego na inny. Patrzę na efekt, nie na papier. Papier wiele wytrzyma a efekt to TWÓJ subiektywny odbiór. I tylko to się liczy.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
nawek napisał:
NIe zgadzma sie z tą opinią.
Sharp ma duzo gorsza matryce od Samsunga m71 a JVC to stary model tak jak i ten Sharp.
Myślałem o nowych tv - rozczarowujecie mnie....
Pokażcie klase i opiście cos co warte jest uwagi nie musicie się trzyma kurczowe tej listy co zrobiłem....


Trochę więcej pokory w wypowiedziach.Jeżeli prosisz o pomoc , to wysłuchaj opinii innych i nie "chlastaj" tych ,ktorzy myślą inaczej.Natomiast jesli wiesz lepiej a z tego postu tak wynika to po co Ci opinie innych forumowiczów.Kup co uważasz i bądz z tego zadowolony .Pomijam fakt iż wątek ma byc o lcd do 32 cali a w swoich typach podajesz nie tylko modele o wiekszym ekranie ale dodatkowo plazmy .
 

gatar

Active member
Bez reklam
nawek napisał:
NIe zgadzma sie z tą opinią.
Sharp ma duzo gorsza matryce od Samsunga m71 a JVC to stary model tak jak i ten Sharp.
Myślałem o nowych tv - rozczarowujecie mnie....
Pokażcie klase i opiście cos co warte jest uwagi nie musicie się trzyma kurczowe tej listy co zrobiłem....
Najpierw w zestawieniu interesujących Cie TV podajesz BV9 i JVC po to tylko, aby za chwilę napisać, że to są stare modele. Po co je w takim razie bierzesz pod uwagę. Zachowujesz sie faktycznie jak junior. Nie pisz Nam o pokazywaniu klasy jak sam jej nie masz. Jesli tak będziesz dalej pisał to pomocy raczej nie otrzymasz. Czytaj grupę i jej regulamin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry