LCD do 3000 zł ale ....

sir.COLA

New member
juz jestem przekonany do plazmy (mimo ze duzo pradu pobiera)

tylko teraz zaproponujcie jakies wieksze - aq dobre bo ja sie kompletnie nie znam

a w sklepie to namawiaja na te modele co akurat maja na skladzie :(

jezeli na 4 metry 42 cale to malo to poprosze bardzo o propozycje jakiegos 46 calowego

z gory dziekuje

p.s. chyba ze znowu cos wyskoczy i okazac sie moze ze 42 to ze duzy :) ( zart )
 

NINO78

Banned
Dygitalus krótko mówiąc jesteś fanatykiem technologii PLAZMOWEJ,napisz tak od razu,a nie mieszasz w głowach.Ja osobiście też bym wybrał LCD i nie zgodzę się że SD w LCD jest do d...py
 

LUPO78

Banned
juz jestem przekonany do plazmy (mimo ze duzo pradu pobiera)

tylko teraz zaproponujcie jakies wieksze - aq dobre bo ja sie kompletnie nie znam

a w sklepie to namawiaja na te modele co akurat maja na skladzie :(

jezeli na 4 metry 42 cale to malo to poprosze bardzo o propozycje jakiegos 46 calowego

z gory dziekuje

p.s. chyba ze znowu cos wyskoczy i okazac sie moze ze 42 to ze duzy :) ( zart )
poczytaj sobie http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/31118-docieranie-plazmy-czarnosc-czerni.html oczywiście dygitalus ci napisze że to wszystko to nie prawda ;)
 

don111

Banned
don111 już oglądam tylko przy świetle LCD :cry:
nie musisz ironizować, nie napisałem, że żadnego LCD nie da się oglądać przy zaciemnieniu, tak samo nie napisałem, że żadnego LCD nie da się oglądać ze słabszym sygnałem (choć często to niestety prawda), chodzi tylko o to że plazma przy każdym z tych dwóch warunków spisze się nieporównywalnie lepiej
 

LUPO78

Banned
nie musisz ironizować, nie napisałem, że żadnego LCD nie da się oglądać przy zaciemnieniu, tak samo nie napisałem, że żadnego LCD nie da się oglądać ze słabszym sygnałem (choć często to niestety prawda), chodzi tylko o to że plazma przy każdym z tych dwóch warunków spisze się nieporównywalnie lepiej
o plaźmie w jakiej rozdzielczości ?
 

jacek5d

New member
42 to jest naprawdę minimum na taką odległość,ale też i nie tragedia,kiedyś większość oglądała 21 cali na takich odległościach i się cieszyli że mają kolorowy już tv,gdyby nie uszy to uśmiech mieli by w koło głowy,jak będzie większy i finanse ci na to pozwolą to bierz z większą przekątną,na pewno nie będziesz żałował. co do technologi to jedna i druga ma swoje plusy i minusy,ale bzdury tego typu że obraz z analogu na LCD jest beznadziejny,lub bzdury digitalusa że plazma lepsza niby w zaciemnionych pomieszczeniach,a lcd nie - są to twierdzenia osób które zatrzymały się na technologii plazmowej z przed dwóch,trzech lat i stoją w miejscu wypisując cały czas to samo na okrągło

W zaciemnionych pomieszczeniach plazma deklasuje jakością obrazu LCD, przy słabym sygnale / a taki dominuje nawet w polskich platformach cyfrowych / ta różnica jest bardzo duża. Fakt że w tv LCD wprowadzane są co chwilę nowe rozwiązania nie świadczy że są lepsze. Oznacza to
jedno - technologia LCD wymaga bardzo zaawansowanych technologi które podwyższają znacząco cenę tv a efekt końcowy jest i tak gorszy niż w dobrych plazmach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy odległości 4 m - możesz nawet brać 50X20 .
Z dalekiej odległości nie zobaczysz różnic.
 
Do góry