Lcd do 2500zl

nojis

New member
Witam.

Tak jak w temacie mam problem z wyborem lcd 26" do 2500zl. Wybor jest o tyle trudny ze kazdy "fachowiec" w roznych sklepach mowi co innego. Szukalem rowniez na forum polecanego modelu w tym przedziale cenowym ale zaden z nich nie pokrywa sie z wczesniejszymi opiniami owych "fachowcow"

Tv ma sluzyc do ogladania kablowki , filmow z dvd oraz z pc-ta.

Moje dvd - Sherwood vd-5308

Myslalem nad zakupem :

- LG 26LC2R
- JVC LT-26A62

Moze znacie jakies inne ciekawe modele w tej cenie ?

Z gory wielkie dzielki za pomoc.
 

nojis

New member
Zapomnialem dodac ze tv bede ogladal z jakis 2,5-3 metrow i zalezy mi na czasie poniewaz tv musze zamowic najpozniej we wtorek.

Dzieki
 

jarwisz

New member
Bez reklam
witaj
LG - odpada w przedbiegach - odstaje obecnie od innych
pozostał więc JVC LT-26A62
ale ja bym kupił na twoim miejscu PANASONICA TX 26LX500

to Twoje dvd to też nie rewelacja - nie ma HDMI a zobacz TUTAJ jak poleciał w cenie /z 2200zł na 199zł/ - niezła obnizka
 

nojis

New member
No tak tylko ze tego panasonica nie dostane chyba taniej niz za 2900zl czy moze sie myle ? a to stanowi dosc duzy problem ; /

Co do dvd to jest juz staruszek ; / pewnie nastepny zakup to bedzie wlasnie jakies dvd ale poki co musze zyc z tym.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
nie szczyp się o te 3-4 stówki - lepiej kup za miesiąc ale wiadomo co
zapytaj się KIKI - może go ma i obejmie Cię promocja dla członków forum
ale z tym to na PW do KIKI

pozd
 

joe_27

New member
polecam Samsunga LE27T51B .......

jest teraz w promocji za 2499 zł w media markt.Mam ten telewizor od pół roku i powiem szczerze że pomimo negatywnych o nim opini na forum ma całkiem przyzwoite parametry i design,
Czas reakcji matrycy 12ms
wejście dvi z hdcp (nie ma hdmi,ale to nie problem)
dobrze odbiera kablówkę z upc
mam podłączony pod niego odtwarzacz dvd wiwa (wiem,ze nie jest to mocny model dvd) po componencie na progresive scan - obraz super !,pod s-video mam podłączone playstation 2 (gran turismo 4 naprawde wymiata).
Wbrew obiegowym opiniom telewizor absolutnie nie smuży !
Ma wspomaganie obrazu Dnie !
Naprawdę model godny polecenia,porównywałem przy jego zakupie różne modele TV i naprawdę nie widziałem dużej róznicy w obrazie jeżeli chodzi o ten przedział cenowy !!
A SKORO NIE WIDAĆ RÓŻNICY TO PO CO PRZEPŁACAĆ ??!!
Ja dałem za swój w marcu w Saturnie 3090 zł ,a teraz jest w MM za 2499 !!
TO PRAWDZIWA OKAZJA JAK ZA TAKI TV !!
Czekam teraz tylko na telewizję " N " aby w pełni wykorzystać możliwości tego lcd.
Jak byś miał odnośnie tego telewizora jakieś pytania pisz śmiało,postaram sie pomóc .
 
Ostatnia edycja:

Paweldubiel

New member
hmmm,ja powiem szczerze tez przymierzam sie do zakupu TV LCD,siedze w necie i przeglądam wiele stron i ofert,również wyznaczyłem sobie taka granice 2500 zł i póki co wybieram ten oto model:
http://www.e-cyfrowe.pl/projektory/samsung-le-27s71-telewizor-lcd-p-4547.html

samsung LE27 S71
parametry ma naprawde niczego sobie
nie wiem czy nie warto bedzie poczekac jeszcze jakis czas i cos przed swiętami kupic,moge byc obnizki,ale rozumiem ze te nboxy chcesz testowac:cool:
 
Do góry