lcd do 2500 zl .

lawan

New member
Witam,

Mam zamiar kupić telewizorek lcd tak do 2500 zł , może być lekko ponad jeżeli coś będzie faktycznie lepiej kupić . Myślałem nad Samsungiem le32s81 tak on się chyba nazywa . Co myślicie ?

pozdrawiam ,

Łukasz
 

lawan

New member
dzieki za odpowiedz . ale takie jakies nijakie mi sie wydaje te tv , kontrasty po 1200 do 1 ? to jak w monitorze . moze ktos inny moglby pomoc?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale napisz co bedziesz podłączał ?
jakimi złączami ?
czego i ile będziesz ogladał ?
Jak najwięcej o warunkach - będzie zdecydowanie łatwiej złożyć ofertę.
 

lawan

New member
na pewno bede podlaczal n-tv .kino domowe podstawa. ps3,xbox360 , komputer czasami . a co do zlaczy to nie wiem za bardzo o co chodzi . pokoj jest w sumie oswietlony ,mam duze okno ale i tak zamierzam wymienic zaslony na jakies konkretne zaluzje . do miejsca w ktorym chce podlaczyc tv jest jakies 2,5 m moze 2 metry . wiec jak ?
 

monic

New member
U mnie w domu juz od dawna stoji LG 32LC41, juz teraz za 2000zl nawet da sie go kupic! No kontrast ma wiekszy niz monitor bo nie 1200 a 5000 do 1:D
A ogolnie to sobie chwale ten telewizor dziala na kablowce i niezle to wyglada!
 

xtomashx

New member
Witam

Nie chce zakladac nowego tematu wiec napisze tutaj

Znajomy mnie poprosil zebym na internecie poszukal propozycji ludzi co do telewizora LCD 32" do 2500 zl z lekkim hakiem... telewizor bedzie podlaczony do platformy Polsat Cyfrowy i przede wszystkim z tego bedzie odbierany obraz ... w przyszlosci planuje takze zakupienie dobrego odtwarzacza dvd... prosilbym was drodzy forumowicze o pomoc i doradzenie w kwestii wyboru telewizora... Najbardziej podobaja mu sie telewizory firmy Samsung ale jest ich wiele modeli a on nie moze sie zdecydowac... Bede bardzo wdzieczny za pomoc
 

blejdd

New member
Zdecydowanie polecilbym w tym przedziale cenowym Sharp Wd1.

Mam ten tv podlaczony pod kompa (ogladanie dvix) oraz telewzie N, szczerze polecam, bo telewizor jest godzien ceny, ale od razu podkresle zebys nie kupowal do n-ki kabla hdmi, tylko component, dlaczego? bo na hdmi mialem jakby mgłe itd. a drugą opcja jest owiele ladniejszy obraz.


Kup ze sklepu audio-video, od kikiego, panowie dobrze Ci doradzą bo znają sie na rzeczy. Pozdro!


edit: a co do jvc g80 zapomnij... bardzo ciezko dostać ten tv... czy swieci lepiej? nie wiem... ale wydaje mi sie, ze jest na matrycy sharpa wiec jeden ch...
 

borsooq

New member
kiki, a może mi byś coś doradził/zaproponował? Potrzebuję TV 32" do pokoju ok. 4,5x4,5 metra, gdzie odległość od TV będzie ok. 3,5 - 4 metry. Używał będę do Nki, kablówki, na pewno (jest to bardzo ważne) do kompa (najlepiej przez D-Suba albo DVI, w takiej konfiguracji mój brat ma Samsunga LE26R32B, tyle, że u niego odległość, to ok. 2 - 2,5 metra) - mam zamiar zmonotwać sobie media center. Zastanawiałem się nad JVC LT-32A80, tylko, że niestety nie ma on złączki ani D-Suba, ani DVI. Pod uwagę biorę jeszcze Sharp LC-32SA1E, ale ten z kolei jest obecna na rynku już od ponad roku i w dodatku ta jasność mnie niepokoi. Może jakiś Samsung (Samsung LE32S81B/82B, może Samsung LE32R81B/82B), albo Grundig (32 LXW 82-8600 DL)? Co polecasz?
 
Ostatnia edycja:

ewing

New member
A tego 32LB75 widziales? Juz za 2500 go kupisz a parmatry bardzo bardzo dobre:
- Rozdzielczość WXGA (1366x768)
- HDTV Ready
- XD Engine
- Czas reakcji 8ms
- Jasność 500 CD/m2
- Kontrast 8000:1
- Kąt oglądania 178/178
 

borsooq

New member
A czy jest ktoś wśrod obecnych, kto takiego LG-ka 32LB75 ma? Jak to wyglada w praktyce? Co do Samsunga LE32S81B, to jakoś sporo negatywnych opinii. Czytałem, że kąty widzenia słabe, płynność bez rewelacji i dźwięk z niego jest kiepski. Może ktoś zdementuje te pogłoski? Jakoś mocno ciągnie mnie ku JVC albo Sharpowi. Czy ktoś ma LC-32SA1E, LC-32AD5, LC-32GA8E, LC-32BV8E, LC-32P70E, albo LC-32GD8E? Jak to wygląda w porównaniu z LT-32A80. Widzę, że wiele osób narzeka na dźwięk z Sharpa, ale jakość obrazu chwali. Jeśli chodzi o JVC, to widzę, że bardzo dużo jest przede wszystkim pozytywnych opinii na temat zarówno matrycy, jak i dźwięku tej marki telewizorów. Znająć życie i tak będzie trzeba się skierować ku JVC LT-32G80 albo Sharpowi LC-32WD1E. Zatem zadam pytanie inaczej.
1. Czy są telewizory (najlepiej tańsze), które jakością dorównują tym dwóm?
2. Który z nich ew. wybrać?
3. Czy jakość obrazu i dźwięku w LT-32A80 jest faktycznie na tyle gorsza, że warto dopłacić do G80?
4. Co z Grundigami? Czy to jest już totalny szajs?
5. A Panasonic? Czy coś poniźej LX70 jest warte uwagi?
6. Czy Philips oferuje coś godnego uwagi?
 

median

New member
No masz tak naprawde nie duze fundusze, wiec ja bym wybral cos co ma najlepszy stosunek ceny do jakosci. Jednym slowem nie rzucaj sie na "super" producentow bo kupisz jakiegos starocia, poszukaj cos wlasnie z LG, sasungow(choc sa awaryjne)!
 

borsooq

New member
Pytanie tylko, czy starsze modele dobrych producentów nie są lepsze i bardzie technologicznie zaawansowane niż nowsze modele tych gorszych producentow. Wydaje mi się, że Sharpy zarówno modele WD1, jak i AD5 są technologicznie nowsze niż nowe modele LG ze średniej półki, zwłaszcze, że WD1 nie jest starym modelem, a AD5 chyba też nie.
 
Do góry