lcd do 24 cali dla dziecka

grbrandys

New member
witam druga lcd to dla naszej dziewczynki 3 lata

odległość oglądania to do 2 metrów
kablówka w pokoju rolety

telewizor będzie wisiał na ścianie max 24 cale cena do 1000zł

czy wo gole cos jest godnego polecenia

coś żeby oczek nie niszczylo
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie załapałem. Chcesz tylko monitor czy telewizor. Czy napewno dobry
pomysł ?
O co mi chodzi?.
Dla małego dziecka byle jaki obraz nie stroną dobrą.
A za 1000 zł np. telewizor 26" nie będzie należał do grupy jakiejkolwiek radości.
 

grbrandys

New member
chodzi mi o tv do pokoju dla malej wiem ze to nie bedzie jakis wypas.

i myśle co zrobic czy wydawac pieniadze czy szkoda na jakies niezbyt dobry sprzet dla niej pokoju
 
czy ja wiem...

do 1000zł kupić 22", np. takiego funaia LT6-M22BB, skalibrować i będzie dobrze, tym bardziej że dzieciak nie ma zbyt wygórowanych wymagań
 

skylla1

Member
Bez reklam
Telewizor w pokoju dziecka to błąd. Szybko doprowadzi do uzależnienia dziecka od bajek a potem pewnie do okulisty. Niech się bawi bardziej twórczo i z dala od tv, jak tylko długo się da. 3-latek nie powinien oglądac więcej niż 30-60 min dziennie. Ponadto dziecko małe ogląda z podłogi a tanie LCD mają fatalne kąty pionowe. Obraz pod kątem 30 stopni będzie już praktycznie czarny.
 

klolik

New member
Kwestię uzależniania małego dziecka od wczesnych lat od telewizji może zostawmy autorowi pytania do własnego przemyślenia. Dorosły jest w końcu.
Ja sam jestem tego przeciwnikiem - moja chrześnica i jej siostra od wieku 2 lat miały dostęp do tv bez ograniczeń. Teraz (mają po 4 lata dopiero) zaczyna się to mścić :twisted:
Wyzwiska do rodziców i innych osób, fochy, ryk bo tv jest wyłączony itd...Ale jak rodzice czasu nie mieli dla dzieci...to teraz tak mają :(
To w dużej mierze jest zależne od samych rodziców i tego na co pozwalają dzieciom i jak je wychowują.

Ja bym postawił trochę inne pytanie - nie jaki tylko czy kupować tv do pokoju małego dziecka.
 

grbrandys

New member
w sumie tez rozważam wole żeby dziecko zabawkami i twórczo myślało.
za moich czasów nie było tv w pokoju i dobrze na tym wyszliśmy. sami zabawy wymyślaliśmy i zawsze czas leciał.

tylko chodzi mi o to ze czasem się ogląda coś i dziecko chce bajki i tu się zaczyna kłopot.

ale jak ja czegoś nie obejrzę to się nic nie stanie wiec chyba zostaniemy przy jednym tv w domku ja tam czasem lubię bajki oglądnąć. wiec będzie milo
 
Do góry