LCD do 10tys złotych

oZz

New member
Witam,

Potrzebuję pomocy w sprawie wyboru telewizora do 10 tysięcy złotych. Rozmiar od 48'' do 52''. Co do marki to hmm... zawsze korzystałem z Samsunga i nadal korzystam. (telewizor nie jest dla mnie), lecz nie wiem czy w tym przedziale cenowym są najlepsze;)

Przeznaczenie to przede wszystkim telewizja satelitarna (n,polsat,cyfra jeszcze nie została podjęta decyzja) oraz podłączenie do kina domowego.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

Fox1970

New member
Witam, proponuję Ci coś takiego: Philips 46PFL9704H.
http://tech.wp.pl/kat,1009789,title...-LCD,wid,11403549,wiadomosc.html?ticaid=189cd
Zdobył nagrodę EISA dla najlepszego obecnie telewizora LCD. Sam się do niego przymierzam, bądź do jego ciut większego braciszka, ale to dopiero pod koniec roku. Póki co jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli na rynku. Drugim moim faworytem to oczywiście Pioneer Kuro 5090H, jednakże jest to plazma konsumująca duże ilości prądu i której produkcja została już zakończona. Wybór należy do Ciebie, a najlepiej z prezentacją w domu tych dwóch modeli.
 

oZz

New member
hmm niestety w grę wchodzi tylko czarny, co myślisz/myślicie o Samsungu UE46B8000???

albo Plazma Pionner, nie wiem co lepsze...
 
Ostatnia edycja:

Fox1970

New member
Uważam tego samsunga również za bardzo dobry wybór /super płynność wyświetlanego obrazu, ultra płaski, b.ładne odwzorowanie kolorów/. Rozważałbym jeszcze w tym przedziale cenowym modele sony 46 lub 52 Z5500 /kolor by Ci pasował/. Ponoć niedługo ma się pojawić również seria 9000 Samsunga oraz zapewne seria X5500 Sony, ale ile będą kosztować te modele na razie nie wiadomo. Co by się nie kupiło, za jakiś czas i tak to będzie staroć, zatem nie warto czekać i ostrzyć zęby na nowinki, bo to błędne koło. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych :

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka?
preferowana wielkość ekranu ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Czego oczekujesz od telewizora ?
Full Hd czy HD ready ?
Czy masz swoich faworytów?
 
Do góry