lcd czy plasma?

majki59

New member
witam
mam zamiar kupić TV, przeznaczone na to 6k.odległość około 4m,sygnał z zwykłej anteny szerokopasmowej,w tym roku kablówka.

interesuje mnie LG RZ PX 3RV,czy przy rozdzielczości 852x480 odbierze sygnał HDTV TV,czy może będzie miał zwykły obraz?

Proszę o opinie o tym modelu,a może jakieś inne modele np. SHARP P50 lub JVC 32 S60.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
do 6000 zł- to dobry wybór
Sprawdź jeszcze w tej klasie - 42" Samsung V6
42 Philips 3320
42" Panasonic Pa 50
42" Samsung V 4

jeśli o 32" LCD - o warto:
JVC 32 C 50
JVC 32 S 60
Panasonic 32 LX 500
32"LG LP1
32" LG LX2
32" samsung M 51
32" Sharp P 50

pozdrawiam
 

bildex

New member
Witam!
Myśle że odpowiedznim rozwiązaniem była by plazma. Z 4 mestrów 32cale na LCD to trochę zamało. Jednakże wybraż sam musisz wybrać jaki model.
Najlepiej iśc do marketu MM czy Saturn i zobaczyć która obnraz najlepiej Ci pasuje.Warto gdy by miał HD . Więc odpada Panasonic 42pa50 -on jest bez HD
. Jak zobaczysz w markecie co i jak to ten sam towar kupisz w internecie za mniejsze pieniądze.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
do 6000 zł - nie ma zadnej plazmy HD ready i jeszcze nie bedzie. Nie przeszkadza to w extra odbiorze HDTV jak i normalnego sygnału Pal .
Tak więc - Panasonic - jest bardzo dobrą ofertą
pozdrawiam
Krzysztof
 

majki59

New member
dzięki za odpowiedzi ale nadal nie wiem który wybrać(która z plazm podanych jest najlepsza),a jeżeli chodzi o lcd, to czy z podanych modeli nadal prym wiedzie JVC 32 C 50 osławiony na tym forum.
czy plazmy o tej rozdzielczości dobrze odbierają HDTV
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
HDTV - każdy LCD i plazma odbiera wspaniale.
Najlepiej zagra Panasonic
Najwieksze możliwości ma LG PX 3
oraz Samsung s4 / pip/

LCD 32" - tak jak podana kolejność.
Ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - sprawdź je obok siebie w sklepie lub w swoim domu.
pozdrawiam
 
Do góry