'LCD' + 'C+' + 'X360' + 'AVR255' + 'laptop' jak to najlepiej "spiąć" ?

zpoe

New member
pomóżcie-doradzcie jak najlepiej będzie spiąć taki zestaw:

1. LCD Samsung UE40B6000 (4 HDMI, optyk)
2. Laptop HP DV5-1060ew (wyj HDMI, optyk)
3. XBOX 360 (wyj HDMI, optyk)
4. Dekoder Cyfry+ HD PVR 7201/91 (wyj HDMI, optyk)
5. Amplituner HK AVR255 (HDMI 3wej/1 wyj, optyk)
 

mkk1

New member
No masz prostą sprawę : 3 urządzenia po hdmi do ampli , wyjscie hdmi z ampli na tv . Czwarte urządzenie hdmi bezpośrednio do tv a dźwięk po optyku do ampli .Zakładam że wszystko puszcza i obraz i dźwięk po hdmi.
M
 

zpoe

New member
tak wszystko puszcza dzwiek i obraz po hdmi. a dlaczego nie wszystko po hdmi do tv i optyk do ampli? to tylko moja sugestia...a dlatego bo nie wiem czy to ma różnicę?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
zpoe napisał:
tak wszystko puszcza dzwiek i obraz po hdmi. a dlaczego nie wszystko po hdmi do tv i optyk do ampli? to tylko moja sugestia...a dlatego bo nie wiem czy to ma różnicę?

No to zobacz, co puszcza X360 - ztcw HDMI ma nieco upośledzone i idzie nim tylko stereo, także bez optyka się nie obejdzie...
 

mkk1

New member
zpoe napisał:
tak wszystko puszcza dzwiek i obraz po hdmi. a dlaczego nie wszystko po hdmi do tv i optyk do ampli? to tylko moja sugestia...a dlatego bo nie wiem czy to ma różnicę?
No jak chcesz mieć dwa razy więcej kabli to nie ma sprawy :) Poza tym z tego co kojarzę HP ma wbudowany BD ROM, więc pełnie dźwięku z filmów BR tylko po hdmi dostaniesz .
M
 
Do góry