LCD a Telewizja analogowa

misiek001

New member
Sorry jeśli to głupie pytanie ale dla mnie to ważne.
-Czy jest jakikolwiek sens kupowania TV LCD HD Ready (myśle o 32") jeśli miałbym go podłączyć do anteny naziemnej???

Oczywiście Oglądanie filmów DVD, podłączenie do komputera itp wchodzą w grę (być może także konsola) ale chodzi mi głównie o sam TV. Czy w ogóle jest sens kupna przy antenie naziemnej??
 

siwy25

New member
Witam,
napiszę tak:jestem abonentem c+,a z anteny naziemnej(dachówka) odbieram TVP1,2 i Polsat i kupiłem LCD tylko dla kanałów HD odbieranych na c+.
Ja do anteny naziemnej tv bym niezmieniał , miałem ctv Philipsa który bardzo dobrze odbierał SD z c+ jak i ,,dachówkę''i dvd.
Pozdrawiam.
 

wanderer

New member
Myślę ,że nowa Scarlet 32 " powinna dać rade.
Moja kablówka nawet wygląda nieźle i nie narzekam.
TV możesz dostać już od 2 500 zł tylko musisz dobrze poszukać.
 

misiek001

New member
siwy25 napisał:
Witam,
napiszę tak:jestem abonentem c+,a z anteny naziemnej(dachówka) odbieram TVP1,2 i Polsat i kupiłem LCD tylko dla kanałów HD odbieranych na c+.
Ja do anteny naziemnej tv bym niezmieniał , miałem ctv Philipsa który bardzo dobrze odbierał SD z c+ jak i ,,dachówkę''i dvd.
Pozdrawiam.

Tutaj nie chodzi nawet o zmiane CRT na LCD. Tak czy inaczej jestem na kupnie telewizora tylko nie wiem czy warto jeszcze kupowac teraz CRT.

A ta jakość z anteny jest aż tak tragiczna? W sumie oprócz samej telewizji wchodzi w gre także podłączenie do komputera oraz DVD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z pewnością choćby do komputera czy dvd nawet na 10 % oglądania brałbym jednak LCD.
Tym bradziej że mieścisz się w cenie na "dobre modele" .
Ale musisz podać jakie masz warunki ?
 

misiek001

New member
Temat już nieaktualny. Wstrzymam się jeszcze z zakupem. Teraz kupie do komputera 19" panorame więc dviX'y mam z głowy. A do telewizji to pozostane przy CRT. Chyba nie ma co kupować LCD do anteny naziemnej. Poczekam na jakiś rozwój telewizji HD (i spadek cen) zeby choć troche wykorzystać możliwości tych TV
 
Do góry