LCD 55' w przedziale 6000-7000

czarnuch13

New member
Witam ,rozglądam sie za ekranem w takim przedziale cenowym, tylko 55', do tej pory użytkowalem SONY 52W4000 (zakupilem go dzieki temu forum, za co dziekuje,sprawowal sie dobrze ale przyszedl czas na zmiane).Zlezy mi na jakosci obrazu-ogladam duzo materiału z cyfry (kanały hd, filmy sport), podłaczam tez laptopa (gry,filmy).Kupie cos rozsadnego za te pieniadze?Co proponujecie? z góry dzieki
 

squibosh

New member
Skoro jestes zdecydowany na lcd, to od siebie polecę:

- Toshiba Regza 55ZV635
- Samsung LE55C650 (jesli zalezy Ci na multimedialnosci, jesli nie - Toshiba)
 

squibosh

New member
A co np. z LG 55LE5300? Cenowo podobnie...

Daruj sobie ledy z nizszej/sredniej polki. Bierz lcd z gornej. Przy takich wydatkach proponowalbym poprosic kikiego o prezentacje w domu. Zwiezie do Twojego domu 3 wybrane przez Ciebie tv, a Ty z tego wezmiesz ten, ktory najlepiej swieci w Twoich warunkach.

http://www.hdtv.com.pl/forum/toshiba/44330-toshiba-tv-lcd-42zv635dg-test-otwarty.html
tu masz test 42 cali. 55 poza wielkoscia sie niczym nie rozni raczej.
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Witam ,rozglądam sie za ekranem w takim przedziale cenowym, tylko 55', do tej pory użytkowalem SONY 52W4000 (zakupilem go dzieki temu forum, za co dziekuje,sprawowal sie dobrze ale przyszedl czas na zmiane).Zlezy mi na jakosci obrazu-ogladam duzo materiału z cyfry (kanały hd, filmy sport), podłaczam tez laptopa (gry,filmy).Kupie cos rozsadnego za te pieniadze?Co proponujecie? z góry dzieki

Z oferty Sony w tym przedziale cenowym możesz zobaczyć sobie ex500 spadkobiercę w5500, podświetlenie jest standardowe czyli świetlówkami, ale poziomem czerni wypada lepiej niż poprzednik. Na pokładzie jest BE3 także dużo lepiej niż Twój obecny telewizor spisze się przy obróbce słabszego sygnału SD.
 

czarnuch13

New member
Jeszcze dwa pytania (ostatie chwile wahania ): czy jest zauwazalna istotna różnica w płynnosci ruchu miedzy Toshibą a Samsungiem 55C650? Ogladam dosc duzo sportu a moj sony srdenio sobie radzil (pomijam fakt ze ma 50hz). Jak z odtwarzaniem materiału poprzez port USB w Toshibie?Wyswietla stanardowo pliki divx czy tez nie ma problemow z innymi formatami?
 

squibosh

New member
Jeszcze dwa pytania (ostatie chwile wahania ): czy jest zauwazalna istotna różnica w płynnosci ruchu miedzy Toshibą a Samsungiem 55C650? Ogladam dosc duzo sportu a moj sony srdenio sobie radzil (pomijam fakt ze ma 50hz). Jak z odtwarzaniem materiału poprzez port USB w Toshibie?Wyswietla stanardowo pliki divx czy tez nie ma problemow z innymi formatami?

TOshiba ma jeden z lepszych ukladow kompensacji ruchu, wiec o to sie nie martw. Ale z odtwarzaniem filmow np w mkv z dts moze miec problem :p Samsungi w tym kontekscie sa jedyne ktore potrafia.

Nowe telewizory Toshiba z 200hz i mnóstwem dodatków
 

czarnuch13

New member
szukalem po sklepach,taniej niz 6,666 pln nie znalazlem-moze ktos wie gdzie nabyc ta Toschibe za atrakcyjniejsza kwote?

No i stało się!!!!!! Zostałem posiadaczem ........SAMSUNGA LE55C650..tak tak.....jak się ma żonę to czasem niestety trzeba zweryfikować swoje potrzeby..;) Jakby ktos byl zainteresowany to chetnie podziele się spostrzeżeniami na temat tego panelu...
 

pak

New member
No i stało się!!!!!! Zostałem posiadaczem ........SAMSUNGA LE55C650..tak tak.....jak się ma żonę to czasem niestety trzeba zweryfikować swoje potrzeby..;) Jakby ktos byl zainteresowany to chetnie podziele się spostrzeżeniami na temat tego panelu...




Napisz proszę jakie masz wrażenia po prawie 10 dniach posiadania tego LE55C650? Sam myślę o zakupie czegoś podobnego 55-60 cali (wyboru jaka marka jeszcze nie dokonałem), więc z zainteresowaniem Twoje spostrzeżenia o tym LE55C650 przeczytam.
 
Do góry