LCD 55" od sony

tazzo

New member
Witam wszystkich.

Mam zamiar kupic nowe tv. troche czytalem tu i tam. Sprawa nie jest latwa wyboru, bo sa - i + Znalazlem na stronie sony oto ten model Sony KD-55X8509C dobra cena w moim budzecie i parametry sa dobre. Nie wiem czy jest w tej cenie cos moze lepszego na rynku. Jak tak, to podawac nazwy TV i + jakie sa. 3D nie jest konieczne, ma byc plaski. odleglosc od TV jest 3,8m pokoj okolo 23m kwadratowych. TV bedzie zawieszone na mlecznym szke i biale meble ikea besta bedzie troche zabudowany. Ze sloncem nie ma problemu sa rolety. Wiec moge sie dopasowac. Ogladac bede na wprost i pod katem 30 stopni. Szwagier proponowal mi od philipsa pus 8809 ale nie przekonalo mnie jakos. dzienki z gory!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony dla niebieskich członków forum jest znacznie tańszy i to z kalibracją gratis. Ale najważniejsze że dostaniesz opiekuna który pokieruje wgraniem wtyczek.
 

tazzo

New member
tv kupiony dalem 4670zl na 2 lata gw jest wczoraj sie troche bawilem. W sklepie jak stal efekt był taki se. Pewnie w ustawieniach przestawiony byl, bo wyżej były nowsze modele po 7k. Moze ktos powiedziec na czym polega kalibracja. I jakie programki wgrac do tv.
 
Do góry