LCD 52 cale do 8000

wacek07

New member
Pod koniec roku zamierzam zmienić swój obecny tv, na jakiś 52 calowy. Mój budżet wynosi 8000 zł.Tyle tego teraz jest na rynku, że nie wiem co wybrać. Musi być FullHD.
Proszę pomóżcie
Pozdrawiam Michał
 

wacek07

New member
Moim jedynym warunkiem jest FullHD. Chciałbym do 8000zł kupić najlepszy 52 calowy LCD. Będzie używany do X360, PS3 oraz do telewizji
 

kabanos

New member
chyba nie masz co liczyć na odpowiedz w tym temacie ja już 2 albo 3 razy pisałem z prośbą o typ lcd 52" najlepszego do ps3 wiadomo bez input lag i smużenia i co i nic ,chyba za trudne pytanie;) "fachowcy" potrafią tylko ględzić o tym jak tv przerabia programy w sd:???:
 

maxtiger

New member
Ojj lenistwo.

Na forum jest dużo osób które chce podpowiedzieć i kilku specjalistów którzy znają się na rzeczy lecz czasami "Nasze" lenistwo ich poprostu irrytuje!! Wybraźcie sobie że kupujecie samochód - i co napiszecie mam np. 50.000 PLN i jaki kupić samochód? Nikt w kółko nie będzie Nas się wypytywał o szczegóły naszego wyboru - to Nam ma zależeć a nie Innym! Pozdrawia
 

kabanos

New member
hmm może i masz racje ale jak kupowalem samochód to też sprawdzałem na różnych forach opinie o modelach ,czytalem fachową prasę a póżniej majac wiedzę jako taką sprawdzałem organoleptycznie:) dane modele w salonach i jak z wszystkim zawsze podejmóje się ryzyko kupno bubla i nawet jazdy testowe nic ci nie pomogą bo i tak wszystkie wady wychodza z czasem ,jeśli takowe są:D ale człowiek wybiera co nieco bardziej uświadomiony ,i wybiera spośród np. 3 modeli a nie 8,9,10,itd. i tak samo jest z tv bo trudno jest grać przez pare godzin w markiecie żeby zobaczyć input lag lub smużenie mając za sobą pana z obsługi wzdychajacego ze to tak długo trwa a miało być 5min. a pan już gra 7:roll: i gdybym znalazl wcześniej odpowiedz który lcd jest w miare dobry to bym nie zadawał tego pytania , a po zatym można by zrobić ranking na forum jakie tv są najlepsze do ps3, sd ,hd no ale to tego to chyba większość,a które sa najbardziej uniwersalne czyli dobrze skalują sd współpracują z ps3 itd,itp .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
 

kabanos

New member
kiki rzuć okiem ;)

Jakie masz warunki - 5x4
jaki sygnał -cyfra+,polsat cyfrowy
jaka odległość od ekranu -3-4m
jakie urządzenia do podłączenia-ps3!!! priorytet :D,dvd denon
jaka klasa cenowa-8000-8500
więcej oglądasz w dzień czy w nocy-50/50 taka praca:(
jakie masz nasłonecznienie pokoju -od 15 mocniej nasłoneczniony okno od południa i drugie od zachodu
ile osób zasiada przed telewizorem-4
Jaki masz ulubiony program-canal+sport,polsat sport,no a żonka hbo:grin: i pozostałe sd z serialami:roll:
jaki masz telewizor-crt 29"sony
Ma stać czy wisieć-wisieć
Co Cię wkurza w telewizorach - że nigdy nie ma obrazu doskonałego mimo coraz lepszej technologi:???:
sorry że dopiero teraz odpisuję ale tamtego posta pisałem w pracy no a jak to w pracy raz jest czas a raz go nie ma:( więc jak byś mógł kiki na to rzucić okiem i dać jakieś namiary na jakiś model lcd to będe wdzięczny
 

kabanos

New member
big thx :)

wielkie dzięki kiki :eek:k:to się nazywa profesjonalizm :grin:modele które dałeś pod rozwagę są super dwa z nich czyli sony i tosia oglądałem od dłuższego czasu chociaż w sony martwił mnie ten clouding w tosi trochę słaba specyfikacja według nowszych modeli innych firm a tym 3 modelem to mnie zaskoczyłes bo wogóle nie zwróciłem na niego uwagi będe się mu musiał bliżej przyjrzeć bo moim 3 modelem był sam 756 ale tam ponoć pojawia się input lag,no właśnie ponoć?jakby ci się chciało dać opinie na temat tego modelu krótko czy jest good or shi... a jak nie to jeszcze raz big thx for you:eek:k:
 
Ostatnia edycja:
Do góry