lcd 42 pomóżcie blondynce

Roxana

New member
Witam, jestem kobietą i niestety sama chciałabym wybrac telewizorek, ale nie za bardzo wiem jaki, więc plisek pomóżcie.
42 cale, lcd, oczywiscie full hd i mpeg-4, chcę na nim puszczac filmiki z laptopa no i z pendiva, podobno fajny jest system 24p Real Cinema, jakies przydatne bajery np. ten blututh do przerzucania zdjęć, no i najwazniejsze żeby mial super obraz i przyzwoity design, będę wdzięczna za podpowiedzi.
ps. podpowiedzcie tez na co zwrocic uwage w sklepie, żeby mnie jakis cwaniak sprzedawca nie oszwabił. Roksana
 

dyzio55

New member
Po pierwsze witam napisz ile masz do wydania pieniędzy , i jakie marki TV cię interesują ,

jeżeli chodzi design to najładniejszy mają TV Samsunga (LED) ,LG i Philipsa
 

voorne

New member
LG SL9000 lub SL9500 teraz będą wyprzedaże , w ten weekend w cenie powinnaś się bez problemu zmieścić , bluetooth maja w sumie tylko LG z pendrive obejrzysz wszystko bez problemu , design wg mnie jest na bardzo dobrym poziomie zresztą w tym roku większość firm go poddpadszyła z tego modelu i wiele telewizorów będzie robione w podobnym klimacie, reszta twoich wymagań też jest spełniona :)
 
Do góry