LCD 42" do 2500 zl- ps3

Coolio16

New member
witam , chce zakupic telewizor lcd okolo 42" nie mniej niz 37 " , maxymalnie ile moge wydac to 2500 zl tv glownie do ps3 i ogladania filmow , pokoj jakios 3 na 4 m , planuje zamieszczenie na scianie zalezy mi na 100 hz+ firma obojetnie zalezy mi na ladnym obrazie i full hd
 

Coolio16

New member
w takim razie wybiore toshibe ale mam pare pytan odnosnie tego modelu jak z ogladanie filmow mkv z pen drive ? beda jakies problemy? planuje tez moze podlaczenie tv do komputera moga wystapic jakies problemy ? i ostatnie pytanie czy to na pewno najlepszy telewizor w tym przedziale cenowym chcial bym kupic cos na dlugo i z dobrymi parametrami a nie zmieniac tv za rok lub dwa

ps. czy ta toshiba jest full hd bo w kilku miejscach widzialem ze pisze HD ready
 

kapsell

New member
Bez reklam
1. mkv z pena - nie ma takiej opcji.
2. wspolpraca z kompem - bdb
3. na pewno wystarczy na 2 lata co najmniej. Ewentualnie kup nowsza wersje xv733 - wyposarzenie podobne, lepsze parametry obrazu.
 

Coolio16

New member
Okej dzieki , jeszcze 2 pytania jak z rozdzielczoscia ekranu po podlaczeniu pod kompa czytalem ze nie ma Full HD , i jak tak naprawde jest z czernia w tym modelu sa jakies modele ktore maja lepsza w tym przedziale cenowym , zalezy mi jak najbardziej na obrazie i ladnych kolorach nie interesuja mnie dodatki typu jakies wejscia na karty sd i inne bajery
 

kapsell

New member
Bez reklam
To zdecydowanie xv733 - bardzo wysoki kontrast co naturalnie wplywa na parametry o ktorych piszesz. Dopakowany w technologie polepszajaca obraz bez bajerow typu mkv itp..
 
Do góry