lcd 40 - 46 cali

monarum

New member
witam
mam pewien problem, chce kupic lcd 40-46 cali, kworta to ok 5000 zl (max 5500zl),
pokoj 5m x 5m, odleglosc do telewizora to ok 4,5m, pokoj nasloneczniony ale tylko do poludnia (ogladam raczej wieczorami, a mam rolety) sygnal cyfrowy polsat (narazie bez hd, ale hd w planach), moji faworyci to:
- Sharp 42 XL2;
- Sony 40 W 4000;
- JVC 42 V80;
- Toshiba 42 Z 3030

co radzicie wybrac, zeby nie przeplacic a miec dobry sprzet, naewno roznica pomiedzy powyzszymi modelami jest znikoma wiec wybor jest napewno trudny, prosze o jakies sugestie i porade, a moze macie dla mnie cos jeszcze innego czego nie wymienilem, prosze o sugestie
 

prosper5250

New member
W4000 podpięty do hd świeci najlepiej! w sklepie wszyscy się z tym zgadzamy... (szkoda, że nie mogę powiedzieć Ci kto kupił u mnie 5szt. wersji 46'')...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wybierałbym 42" - a nawet 46" - więc dobrze pomyśl.
No i płynność 100 Hz przy sygnałach Sd ma duże znaczenie.
 

monarum

New member
co do wielkosci to ok, jakos sobie poradze, bardziej zalezy mi na opinii jaki model z posród wymienionych wybrali byscie, z tego co patrzylem najtanszy jest chyba z3030, moze nie ma co przeplacac ?
 

brun

Member
ja bym kupił 46" w kwocie którą podałeś wchodzi 46 X20 sharp bez 100 Hz% za to full Hd.
jeśli miał bym wybierać między 100Hz a 46" wybrałbym większy tv
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli mieścisz się w klasie cenowej - to nie wybieraj najtańszego:( - ale najlepszy :D
 
Do góry