LCD 40-42cale do 2500zł

Totalq

New member
Witam,

Na wakacje się przeprowadzam i postanowiłem zakupić nowy telewizor. Wybór padł na LCD, bo z plazmą nie będę się bawił :/

jakie masz warunki - wielkość pokoju? - średniej wielkości salon

preferowana marka? - Samsung, Panasonic, ale nie mam nic do innych

preferowana wielkość ekranu? - 40-42 cali

jaki sygnał ? - gdybym brał obecnie wziąłbym n (czyli będą też kanały HD), ale liczę, że urwę trochę z abonamentu Cyfry+ i będę mógł sobie pozwolić na wymarzony C+ sport. Tak czy inaczej satelita.

jaka odległość od ekranu? - odległość 2-3-4m (nie wiem jeszcze dokładnie gdzie będzie stał)

jakie urządzenia do podłączenia? - dekoder, DVD

jaka klasa cenowa? - do 2500 zł

więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - dzień/noc ze wskazaniem na godziny 17-20

jakie masz nasłonecznienie pokoju? - duże/średnie (balkon wychodzi na południe)

ile osób zasiada przed telewizorem? - 2-3

ma stać czy wisieć? - raczej stać

czego oczekujesz od telewizora? - NISKIEGO SMUŻENIA (kocham sport także...), w miarę niezłych kolorów i dźwięku, bezawaryjności. Dobrze by było gdyby telewizor był popularny, ogólnie dostępny.

full HD czy HD ready? - nie przyglądałem się za bardzo różnicom. Konsoli podpinać nie będę. Natomiast myślę, że full HD jest bardziej przyszłościowe.

Chodziłem trochę po sklepach, ale zamiast się czegoś dowiedzieć to tylko zgłupiałem. Wybór jest naprawdę trudny, ze względu na dużą ilość bliźniaczych telewizorów. Nie mam jeszcze swojego typu.
Dzięki za pomoc.
 

Totalq

New member
Jakieś alternatywy? (w razie gdybym jakimś cudem tego nie mógł dostać, chodź jak widzę jest to model popularny.
 

MAJK_30

New member
Alternatywa ?? 46 XV733 tylko ze trzeba poczekać i zapewnie troche przekroczy budżet, a na powaznie kupiłem rodzicom poprzednika 37 XV 635 i jest naprawde extra, a jadą na SD. Maja też podobne warunki do twoich
 
Do góry