LCD 40" - ~ 2000zl

psycho144

New member
Mam zamiar ponownie skorzystac z waszej pomocy - gdyz 'wczesniejsza' (troche juz minelo...) pomoc odnosnie zakupu byla baaaaardzo dobra :) - SHARP 46x20e.
Teraz problem polega na tym , ze poszukuje telewizorka dla mojej znajomej - akurat przekatna ktora bedzie odpowiadala do pomieszczenia - to tak w okolicach 37-40" , z nastawieniem na ten wiekszy rozmiar. Matryca - kazda tylko nie blyszczaca.
Wiec zapewnie jak sie domyslacie - szukam telewizora ktory bedzie najlepszy w kwocie 2000zl ( +/- te dwie/trzy stowki ) jak i w swojej klasie.

Ciezko mi pisac cos wiecej - gdyz tak naprawde nie wiem co idzie sensownego kupic do tej kwoty - gdyz teraz swiat kreci sie wokol led'ow i 3d - a 'starsza' technologia jest juz bardziej pomijana w wszelakich testach jak i przy zakupie w sklepach.
I tak dalej uwazam ,ze te 200hz jak i 3d , podswietlenie led - to taki pic na wode :) gdyz nie widac naprawde DUZEGO przeskoku jakosciowego, do ktorego warto doplacac. To tylko ogolnei takie moje spostrzezenie odnosnie sprzetu - prosze sie tym nie kierowac w tym temacie :)

Jednak dodam pare moich spostrzezen odnosnie znajomej.
- telewizor ma miec ladna linie
- dobry jakosciowo obraz z cyfrowego polsatu - czesto beda ogladane kanaly w SD
- mile wizdiany port usb lub na karty sd - zeby jakis film od czasu do czasu zapuscic
No i jezeli chodzi o ten cyfrowy polsat i kanaly w ciut gorzej jakosci obrazu - nie lepiej poszukac czegos w plazmach ?
Warto jeszcze by bylo gdyby tv byl w jakiejs 'promocji' typu raty 0% :) i latwo dostepny na terenie slaska.

Z gory dziekuje
i mam nadzieje ,ze nic sie nie pozmienialo w regulaminie od ostatniego czasu :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich celów zaczynałbym od LCD led Sharpa 32le705
do porównania wykorzystalbym Panasonica 32v10, Samsunga 32b6000 led
Panasonica 32g10 . Toshiba 32sl 733
Do 2000:
Sharp 32fh 510 - nowy bardzo ładny model
JVC 32 R10
Toshiba 32xv733
 

psycho144

New member
Tez myslalem, zeby celowac w ciut mniejszy ekran - gdyz wlascicielka miala caly czas tv 29". Jednak uparla sie na cos wiekszego - 40" (pomieszczenie , jak i odleglosc w sam raz dla takiego ekranu) - a za 2tys moim zdaniem to jakis cudow nie mozna sie spodziewac przy tej wielkosci matrycy, jednak jak dla kobiety - to ma grac ladnie i wygladac ladnie :) dlatego ten temat.
Moze uda sie naklonic na cos mniejszego i zgrabnego. Jednak zanim to nastapi to z checia poznam inne opcje :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak ma tylko wyglądać to mamy atrapy .
A tak poważnie to jedynie 37xv 733 Toshiba
lub jak dla kobiety to Plazma Panasonica 42 x 20
 

destructor

New member
Bez reklam
Tą toshibę 40 cali będziesz miał jak dołożysz 200zł do 37 cali (2190 w euroagd). Nie odtwarza filmów przez USB ale ma DLNA. Matryca półmatowa.
Plazma o której pisze kiki ma matrycę lustro a ty piszesz że błyszcząca odpada :)
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Ta promocja z EuroAGD nadal aktualna? Toshiba 40XV733 za 2199?
TV z prawie wszystkim(brak USB na filmy i youtube).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczytaj - tu masz test :
http://www.hdtv.com.pl/forum/video/52681-toshiba-40xv733-test.html

Z całą pewnością tak jest skoro nawet oglądany telewizor z odległości 1,5 m zwykłego sygnału
daje taki efekt końcowy.
012_P1110808.JPG
 

psycho144

New member
a mozna wiedziec o co dokladnie chodzi ' z tym efektem koncowym' ?

No i dodam od siebie ,ze jutro jade zobaczyc ta toshibe oraz sprawdzic pare innych modeli:
Toshiba 40XV733 - 2,2tys
LG 42LD450 - 2tys
Samsung LE40B551 - 2,2tys

Z czego po malym zastanowieniu LG > Toshiba > Samsung
Czemu LG ? ciut lepsze parametry na papierze ;) , troche nizsza cena , oraz istnieje mozliwosc odtwarzania divx'ow po malej przerobce.
Jednak uslysze chetnie opinie odnosnie tego lg - czy bedzie w miare dobry dla kobiety i czy to dobry wybor za ta cene :) - i czy nic sie nie stanie jak odpuszcze owa toshibe.
Jedyne ale - to te 100hz tosihby... daje duzego to kopa ?
Jutro prawdopodobnie bedzie kupowany wiec jak ktos ma cos do dodania - niech smialo pisze
 
Ostatnia edycja:
Do góry